مسئول بسیج جامعه زنان شهرستان زاهدان عنوان کرد؛

مادران و همسران شها الگویی بی بدیل برای جامعه هستند/ضرورت نقش افرینی زنان در جبهه جنگ نرم دشمنان

3 مهر 1400 ساعت 8:23

نصرت گلوی گفت:زنان رزمنده و ایثارگر و مادران و همسران شهدا الگویی بی بدیل برای جامعه هستند، امروز بانوان ما باید این زنان نمونه را الگو قرار داده و در جبهه جنگ نرم همانند دوران دفاع مقدس، حضوری فعال داشته باشند.


نصرت گلوی مسئول بسیج جامعه زنان شهرستان زاهدان در گفت و گو با زاهدنیوز بیان کرد: نقش زنان در برابر ظلم دشمن و دفاع از نظام مقدس جمهوری اسلامی مثال زدنی بود و کارهای مختلفی در این حماسه‌ عظیم بر دوش آنان بود و در کنار نقش مادری، همسری و فرزندی در پشت جبهه نیز به نقش پزشکی، پرستاری، امداد و کمک رسانی می پرداختند.

وی افزود: زنان جامعه ما در دوران دفاع مقدس دوشادوش مردان در راه عزت و اعتلاي نظام جانفشاني و فداكاري كردند و با گذشتن از جان، مال وفرزندان خود سعي كردند تا انقلاب را در برابر دسيسه هاي دشمن مصون نگه بدارند.

وی خاطرنشان کرد: زنان رزمنده و ایثارگر و مادران و همسران شهدا الگویی بی بدیل برای جامعه هستند، امروز بانوان ما باید این زنان نمونه را الگو قرار داده و در جبهه جنگ نرم همانند دوران دفاع مقدس، حضوری فعال داشته باشند، و از خانواده و فرزندان خود در این نبرد صیانت کنند تا خانواده اسلامی آسیب نبیند.

گلوی تاکید کرد: فرهنگ ایثار و شهادت همواره باید در ذهن و دل ملت بزرگ ایران به ویژه نسل جدید باقی بماند و به همین سبب برنامه های متنوعی برای گرامیداشت هفته دفاع مقدس در حوزه زنان در شهرستان زاهدان نظرگرفته شده است که افتتاح دو حوزه مقاومت بسیج ، افتتاح هفت مهد قرآنی مساجد ، همایش نقش زنان در هشت سال دفاع مقدس از آن جمله است.

وی ادامه داد: برپایی نمایشگاه های دفاع مقدس ،برگزاری همایش های نقش زنان در معنویت ،خانواده و زنان و سلامت ، سرکشی از خانواده ی معظم شهدا و تجلیل ازفعالان عرصه  سلامت از دیگر برنامه های پیش بینی شده در هفته دفاع مقدس است.

انتهای پیام/


کد مطلب: 60401

آدرس مطلب: http://zahednews.ir/vdca6yni.49nww15kk4.html

زاهد نیوز
  http://zahednews.ir