20تیرماه مسابقات قرآن کریم برگزار می شود

30 خرداد 1398 ساعت 9:08

مدیرکل اوقاف و امور خیریه سیستان وبلوچستان گفت: مرحله استانی چهل و دومین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم 20تیرماه امسال به میزبانی دانشکده علوم قرآنی زاهدان برگزار می شود.


حجت الاسلام والمسلمین محسن مومنی مقدم در گفت و گو با خبرنگار زاهدنیوز، افزود: مرحله استانی چهل و دومین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم 20تیرماه امسال به میزبانی دانشکده علوم قرآنی زاهدان با حضور 110نفر متسابق برگزار می شود.

وی ادامه داد: مرحله شهرستانی این سری از مسابقات در اردیبهشت ماه سال جاری، با حضور هزارنفر در شهرستان های زاهدان، زابل، ایرانشهر و زهک برگزار شد و به منظور شناسایی قهرمانان قرآنی استان در سال 98 و اعزام افراد برتر به مرحله کشوری، رقابت های نهایی در مرحله استان به میزبانی دانشکده علوم قرآنی همزمان برای خواهران و برادران متسابق برگزار خواهد شد.

مومنی بیان کرد: مرحله کشوری مسابقات سراسری قرآن کریم، مهرماه امسال در اصفهان برگزار خواهد شد و از میان متسابقین استان، فقط نفرات اول رشته های حفظ 10،20 جزء و کل قرآن کریم و قرائت و ترتیل و رشته های اذان و دعاخوانی اعزام خواهند شد.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان افزود: داوری این سری از رقابت های قرآنی توسط 12 نفر از اساتید کشوری و استانی به نام های استاد حکیم باشی، استاد طرقی، استاد گودرزی و استاد صفدری، کامبوزیا و سالارزهی در بخش آقایان و استاد خانم رشیدی، کریم، زنگنهف اسحاق نژاد، جان آبادی و جعفری در بخش خواهران انجام خواهد شد.

وی افزود: حضور عموم علاقه مندان برای استماع تلاوت ها و مشاهده رقابت های قرآنی آزاد می باشد.

انتهای پیام/


کد مطلب: 57257

آدرس مطلب: http://zahednews.ir/vdcfe0dt.w6detagiiw.html

زاهد نیوز
  http://zahednews.ir