کد مطلب: 58107
 
توسط ناحیه مقاومت سپاه زاهدان انجام شد؛
1200 بسته معیشتی بین نیازمندان زاهدانی توزیع شد/بسیجیان گروه های جهادی همچنان پای کار کمک های مومنانه
حسین بدیع روشن گفت: آخرین مرحله رزمایش کمک های مومنانه توسط ناحیه مقاومت سپاه زاهدان و با توزیع 1200 بسته حمایتی بین نیازمندان برگزار شد.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۰۰
 
سرهنگ پاسدارحسین بدیع روشن جانشین ناحیه مقاومت سپاه زاهدان در گفت وگو با خبرنگار زاهدنیوز، بیان کرد:آخرین مرحله رزمایش کمک های مومنانه در ناحیه مقاومت سپاه زاهدان برگزار شد، تاکنون بیش از 14 هزار بسته معیشتی از ابتدای آغاز رزمایش کمک های مومنانه و با مشارکت پایگاه های مقاومت و گروه های جهادی بین نیازمندان این شهرستان توزیع شده است.

وی افزود: همچنین گروه های جهادی بیش از 20 هزارپرس غذای گرم ، 15 هزار بسته بهداشتی شامل ماسک، موادضدعفونی کننده را در بین اقشار آسیب پذیر و نیازمندان توزیع کرده اند.

وی خاطرنشان کرد: اقلامی همچون گوشت گرم، بن خرید کالا، قرص نان، کیک خانگی، کفش، ماسک و فرش نیز توسط خیرین و گروه های جهادی این ناحیه مقاومت بین نیازمندانی که از قبل شناسایی شده اند و افرادی آبرومند که به سبب بحران کرونا دچار آسیب شده اند توزیع شده است.

جانشین ناحیه مقاومت سپاه زاهدان تاکید کرد: علاوه بر توزیع بسته های معیشتی و حمایتی، بسیجیان شهرستان برای کمک به هموطنان از بذل خون خویش نیز دریغ نکردند و 500 نفر از بسیجیان با حضور در سازمان انتقال خون زاهدان، خون خود را به بیماران نیازمند اهدا کردند.

وی اذعان کرد: خیرین، کسبه و اصناف شهرستان نیز به این رزمایش کمک های مومنانه پیوستند و مبلغ 93 میلیون تومان را برای تهیه اقلام اختصاص دادند که این مبلغ به حساب ستاد کمک های مومنانه استان واریز شده است و خلق این صحنه های زیبا در کمک مومنانه به نیازمندان و اقشار بی بضاعت ،یادآور همدلی و اتحاد مردم در دوران هشت سال دفاع مقدس بود.

بدیع روشن با اشاره به اقدامات انجام شده در راستای مقابله با بیماری کرونا، تصریح کرد: از ابتدای آغاز بیماری کرونا بیش از 52 گروه جهادی به صورت آتش به اختیار، اقدامات مختلفی را برای مقابله با این ویروس آغاز کرده اند و روزانه بیش از 10 هزار لیتر مواد ضدعفونی کننده درسطح شهرستان استفاده شده است.

وی گفت: مشارکت بسیجیان در پایش و غربالگری با مرکز بهداشت و درمان در ورودی و خروجی های شهر و پایگاه های سطح شهر، راه اندازی کارگاه تولید ماسک توسط گروه های جهادی، مشارکت با مرکز بهداشت در ایجاد فاصله گذاری اجتماعی در مراکز پرازدحام شهرستان و نانوایی ها از جمله اقدامات ناحیه مقاومت سپاه زاهدان در مقابله با بیماری کرونا بوده است.

انتهای پیام//
Share/Save/Bookmark
 
{DOC_FEEDBACK_FORM}