کد مطلب: 57397
 
آتش اینبار به جان قلیان ها افتاد
مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی زاهدان گفت: یک سفره خانه سنتی در زاهدان بامداد امروز دچار آتش سوزی شد.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۴ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۱۵
 
نجفی زاده در گفت و گو با خبرنگار زاهدنیوز بیان کرد: در پی تماس شهروندان با سامانه ۱۲۵ آتش نشانی مبنی بر مشاهده دود و آتش از سفره خانه سنتی تقاطع خیابان رزمجو مقدم و خیابان امام خمینی ستاد فرماندهی آتش نشانی زاهدان، بی درنگ آتش نشانان ایستگاه‌های ۲، ۱ و ۷ را ساعت ۱:۳۰ بامداد امروز به محل حادثه اعزام کرد.

مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی زاهدان با بیان اینکه محل حادثه یک باب سفره خانه سنتی به وسعت تقریبی ۲۵۰ متر مربع بود، ادامه داد: شعله‌های آتش در حال سرایت به خانه‌ها و مغازه های اطراف بود و با توجه به بسته بودن درب سفره خانه آتش‌نشانان به محض حضور یافتن در محل این حادثه با استفاده دستگاه برش اقدام به برش قفل نموده و با استفاده از لوله آبدهی اقدام به خاموش کردن شعله‌های آتش کردند.

وی افزود:نیرو‌های آتش نشانی در ادامه عملیات خود با سرعت عمل مناسب توانستند از سرایت آتش به خانه‌ها و مغازه اطراف ممانعت به عمل آورده و شعله‌های آتش را مهار کنند.

نجفی زاده در ادامه اظهار داشت: آتش نشانان پس از خاموش کردن آتش و اطمینان از عدم وجود شعله‌های پنهان درمیان بقایای وسایل سوخته شده، به کار خود خاتمه داده و در ساعت ۲:۳۱ بامداد با هماهنگی با ستاد فرماندهی آتش نشانی به ایستگاه‌های مربوطه بازگشتند.

وی درپایان با اعلام این که هیچ کس در این حادثه صدمه‌ای ندید، تاکید کرد: علت بروز این حادثه هم اکنون از سوی کارشناسان آتش نشانی در حال بررسی است.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark
 
 
{DOC_FEEDBACK_FORM}