کد مطلب: 56811
 
امام جمعه زاهدان:
جشن پیروزی انقلاب با شکوه تر از همیشه برگزار شود/ منافقان نقش سوژه ای را برای آمریکا بازی می کنند
نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان و امام جمعه زاهدان گفت: امسال با توجه به تلاش دشمنان، باید جشن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با شکوه تر از هر سال دیگر برگزار شود.
تاریخ انتشار : جمعه ۲۱ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۰
 
به گزارش زاهدنیوز، آیت الله عباسعلی سلیمانی در خطبه های نماز جمعه، افزود: در سخنان اخیر برخی از مقامات آمریکا، بارها اعلام شده که باید انقلاب اسلامی ایران سرنگون وتغییر پیدا کند.
وی ادامه داد: این مقامات در سخنان خود تاکید کرده اند که نباید انقلاب اسلامی ایران به جشن چهلمین سالگرد خود دست یابد.
امام جمعه زاهدان اضافه کرد: جشن پیروزی انقلاب اسلامی در سالی که همه دشمنان به همراه کشورهای مرتجع منطقه قصد براندازی آن را دارند، باید باشکوه تر و بهتر از سالهای قبل برگزار شود و همه باید در این موضوع مشارکت داشته باشند.
وی خاطر نشان کرد: تمام تلاش و توطئه دشمنان، جلوگیری از برپایی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در 22 بهمن امسال است که این توطئه همانند دهه های گذشته با آگاهی، وحدت مردم و تبعیت آنان از رهبری معظم شکست خواهد خورد.
نماینده مردم سیستان و بلوچستان در مجلس خبرگان رهبری تاکید کرد: از آنجایی که نبرد این دوره نبرد اراده یزیدی با اراده حسینی است ایران اسلامی در این دوره باید با صلابت از گذشته بدرخشد.
نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان گفت: براساس اعلام مقامات عراقی، همزمان با خارج شدن نظامیان آمریکایی از این کشور، برخی عناصر منافقین توسط استکبار جهانی به عراق منتقل شده اند و در آنجا آموزش دیده و برای انجام ماموریت هایی مسلح می شوند.
آیت الله سلیمانی با بیان اینکه سال 95 منافقان به طور کامل از عراق خارج شدند تصریح کرد: جبران سرخوردگی، ایجاد پرستیژ، جلوگیری از فرسایشی شدن و استفاده از اعضای گروه منافقان در منطقه از جمله مهمترین اهداف این اقدام آمریکا در بازگرداندن اعضای گروهک منافقین به عراق است..
نماینده مقام معظم رهبری در امور اهل سنت استانهای سیستان و بلوچستان و کرمان همچنین اخراج دیپلمات های ایرانی از برخی کشورها را نشان دهنده این موضوع عنوان کرد که منافقان نقش سوژه ای را برای آمریکا بازی کرده و ابزار دست آنان هستند.
امام جمعه زاهدان افزود: همچنین ایجاد اختشاش در 22 بهمن همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی از دیگر اهداف آمریکایی ها از بازگرداندن منافقان به کشور عراق آن هم در نزدیکی مرز ایران عنوان کرد.
وی در پایان با اشاره به سالروز ولادت حضرت زینب(س) و را اسوه پرهیزگاری، صبر و استقامت معرفی کرد و گفت: این روز، به عنوان روز پرستار نامگذاری شده تا فرصت مغتنمی برای قدردانی از پرستارانی که لحظه های زندگی خود را با صبر، حوصله و تحمل سختی های زیاد برای خدمت به انسان های نیازمند سپری می کنند، باشد.
انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark
 
{DOC_FEEDBACK_FORM}