کد مطلب: 57036
 
مسئول بسیج سازندگی سیستان و بلوچستان خبر داد:
آغاز فعالیت 87گروه جهادی بسیج سازندگی از 20اسفند ماه
مسئول بسیج سازندگی سیستان و بلوچستان گفت: 87گروه جهادی بسیج سازندگی سپاه سلمان طی ایام نوروز، 200طرح و پروژه را در قالب خدمت بی منت اجرا خواهند کرد.
تاریخ انتشار : جمعه ۲۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۵۳
 
سرهنگ علی اکبر جعفری در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار زاهدنیوز، افزود: در بازه زمانی 20اسفند تا 25 فروردین هر سال، شاهد فعالیت گروه های جهادی در نقاط مختلف سیستان و بلوچستان هستیم، امروز نیز طی مراسمی گروه های جهادی به نقاط محروم استان، اعزام شدند.

وی ادامه داد: 4ماه است که در تدارک کار گروه های جهادی بوده و در این زمینه جلسات متعددی برگزار و ادارات مختلفی پای کار آمده اند.

حعفری اظهار کرد: بحشی از ادارات استان، اعتباری برای کمک به گروه های جهادی را ندارند و بخشی نیز روحیه جهادی لازم را ندارند که به گروه های جهادی کمک کنند و امیدوارم این روند تغییر پیدا کند.

وی تاکید کرد: طی امسال 87گروه جهادی مختلف در طی ایام نوروز به ارائه خدمت بی منت به مردم به یادبود شهدای تروریستی محور مواصلاتی خاش-زاهدان خواهند پرداخت که 8گروه از این گروه ها غیر بومی و مابقی آنها بومی می باشند.

وی با بیان اینکه کا مجموع اعضای گروه های جهادی فعال استان در طی نوروز امسال، هزار و 874نفر می باشند، خاطر نشان کرد: بخشی از گروه ها کار خود را در روزهای گذشته اجرا و به منازل خود بازگشته اند و بخشی نیز یا در حال مستقر شدن و یا در تدارک اعزام هستند.

وی خاطر نشان کرد: برای فعالیت های گروه های جهادی بسیج سازندگی استان با توجه به اعتبارات تخصیصی بسیج سازندگی، کمک خیرین و آورد گروه های جهادی، 3میلیارد و 500میلیون تومان هزینه خواهد شد و امیدواریم با تلاش گروه های جهادی این میزان رشد چند برابری داشته باشد.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark
 
{DOC_FEEDBACK_FORM}