کد مطلب: 55335
 
مسئول بسیج سازندگی سپاه سلمان سیستان وبلوچستان خبر داد
عیدی پربار با اعزام 50 گروه جهادی به مناطق محروم جنوب شرق/ قهرمان تکواندوی کشور در گروه جهادی دلگان حضور یافت
مسئول بسیج سازندگی سپاه سلمان سیستان وبلوچستان از اعزام 50 گروه جهادی در ایام نوروز به مناطق محروم جنوب شرق خبر داد و گفت: ابتکار جهادی اعزام این گروه ها تلفیقی از اقشار مختلف تشیع و تسنن است.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۷:۵۳
 
سرهنگ علی اکبر جعفری در گفت وگو با خبرنگار زاهدانه با بیان اینکه بسیج سازندگی با هدف گسترش روحیه جهادی و محرومیت‌زدایی مناطق محروم تشکیل شده است، اظهار داشت: پروژه‌های اجرایی توسط بسیج سازندگی، پروژه های زودبازده و کم هزینه است که بر این اساس اولویت اجرای این پروژه ها نیز خدمات رسانی به مردم در مناطق محروم است.
وی از اعزام 50 گروه جهادی به مناطق محروم استان در ایام نوروز خبر داد و گفت: از این تعداد 9 گروه جهادی از خارج استان برای خدمت رسانی به مردم این خطه از کشور آمده اند.


این مسئول تعداد خادمین گروه های جهادی ویژه عید نوروز را هزار و 400 نفر عنوان کرد و افزود: ابتکار جهادی اعزام این گروه ها تلفیقی از اقشار مختلف تشیع و تسنن است.
وی شعار سال گروه های جهادی را " خدمت بی منت " بیان کرد و ادامه داد: اردوهای جهادی نوروز از 20 اسفندماه آغاز و تا 20 فروردین ماه سال آینده ادامه دارد بگونه ای که این گروه ها در این ایام اقدام به پیشرفت و آبادانی مناطق و همچنین خدمت رسانی به مردم در نقاط محروم می کنند.


مسئول بسیج سازندگی سپاه سلمان استان در ادامه فعالیت کلی این گروه ها را 21 هزار نفر روزکار عنوان کرد و گفت: این افراد اقدام به فعالیت در 20 عرصه اجتماعی، اقتصاد مقاومتی و پزشکی، 50 عرصه عمرانی و 30 عرصه فرهنگی و ورزشی خواهند کرد.
جعفری در پایان خاطر نشان کرد: افراد گروه های جهادی متشکل از اقشار گوناگون بسیج دانش آموزی، بسیج دانشجویی، طلاب، مساجد و محلات و حتی گروههای خودجوش و مستقل هستند که حضور خود در این اردوها را اعلام کرده اند.
گفتنی است یوسف کرمی قهرمان تکواندوی کشور از امروز به جمع جهادگران شهرستان دلگان برای کمک به مردم در مناطق محروم سیستان وبلوچستان حضور یافته است.
انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark