کد مطلب: 58864
 
مدیر عامل شهرک های صنعتی استان خبر داد؛
تجهیز شهرک های صنعتی سیستان و بلوچستان به 9 دستگاه خودروی آتش نشانی
مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی سیستان و بلوچستان گفت: شهرک های صنعتی سیستان و بلوچستان به 9 دستگاه خودروی آتش نشانی مجهز شدند.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۸ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۵۹
 
علیرضا راشکی  مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی سیستان و بلوچستان در گفت و گو با خبرنگار زاهدنیوز، بیان کرد: هم اکنون شهرکهای صنعتی سیستان و بلوچستان مجهز به 9 دستگاه خودروی آتش نشانی هستند و در این خصوص 11 آشیانه برای خودرو های مذکور احداث و تجهیز شده است.

وی با بیان اینکه  دو مرکز فوریت های پزشکی نیز در شهرک های صنعتی سیستان و بلوچستان مستقر هستند، افزود: برنامه ریزی برای خرید یک دستگاه خود روی آتش نشانی دیگر نیز در صورت تامین اعتبار در دستور کار قرار دارد و ایستگاه های آتش نشانی موجود در شهرک ها و نواحی صنعتی زاهدان میر جاوه ،زاهدان کارگاهی،زاهدان کامبوزیا، کنارک،پسابندر، نگور،زابل محمد آباد،ایرانشهر،سراوان،سوران و خاش استقرار دارند.

وی خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه حفظ امنیت واحدهای مستقر در شهرک ها و نواحی صنعتی استان از طریق ایجاد اطمینان در سرمایه‌گذاران موجب جذب سرمایه در شهرک‌ها و نواحی صنعتی و در نهایت ثبات اقتصادی و توسعه پایدار در جامعه می‌شود به همین منظور این شرکت از بدو تاسیس حوزه HSEEدر شرکت شهرک های صنعتی برای تعداد هشت شهرک صنعتی استان شناسنامه HSEEتهیه کرده است،.

مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی سیستان و بلوچستان تصریح کرد: طبق برنامه ریزی و اقدامات انجام یافته در سال جاری نیز برای تعداد یک ناحیه صنعتی نیز شناسنامه HSEEتهیه می شود و با توجه به تقویم آموزشی HSEE، دوره های آموزشی در سال جاری نیز به صورت متمرکز در شمال، مرکز و جنوب استان برای کلیه واحدهای صنعتی در حال برگزاری است.

مهندس راشکی اضافه کرد: در راستای افزایش آگاهی کارکنان و مدیران واحدهای صنعتی در حوزه چهارگانه بالاخص ایمنی، با برگزاری دوره های آموزشی طی سه سال گذشته در حدود 15 هزار و پانصد و هفتاد و 4 نفر ساعت از آموزش های لازم در خصوص حوزه مذکور برخوردار شده اند.
انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark
 
{DOC_FEEDBACK_FORM}