کد مطلب: 57324
 
سهمیه سوخت خودروهای سواری در سیستان وبلوچستان افزایش یافت
جانشین دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا وارز سیستان وبلوچستان از افزایش سهمیه سوخت خودروهای سواری در این استان خبر داد.
تاریخ انتشار : شنبه ۲ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۳۵
 
به گزارش زاهدنیوز؛ حجت محمد قاسمی در گفتگو با عصرهامون گفت: پیرو رایزنی های متعدد و هماهنگی هایی که توسط استاندار سیستان وبلوچستان و این کمیسیون در استان و تهران با مدیران وزارت نفت صورت گرفته بود درخواست افزایش سهمیه سوخت خودروها در این استان ارائه شده بود.

وی افزود: با توجه به بعد مسافت ها در این استان سهمیه 200 لیتری اختصاص یافته برای خودروهای این استان جوابگوی نیاز یک ماه مردم نبود که پس از ارائه پیشنهاد به وزارت خانه و پیگیری های درون استانی با این درخواست موافقت و سهمیه سوخت از 200 لیتر به 250 لیتر افزایش پیدا کرد.

وی تاکید کرد: شهروندان بومی سیستان وبلوچستان از ابتدای شهریور ماه امکان استفاده از این سهیمه برایشان فراهم شده است.

به گفته قاسمی؛ این کمیسیون به منظور کاستن از صفوف طولانی بنزین، طرح های دیگری از قبیل افزایش نازل های بنزین و امکان ذخیره سازی سوخت را نیز ارائه کرده است که امیدواریم این طرح ها نیز هر چه سریعتر اجرایی شود.

شایان ذکر است تلاش خبرنگار عصرهامون برای گفتگو با مدیران شرکت نفت استان بی نتیجه ماند و مسئولان یا پاسخگو نبوده و یا مصاحبه با خبرنگار را به روابط عمومی و یا حراست شرکت نفت ارجاع دادند.
انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark
 
 
{DOC_FEEDBACK_FORM}