کد مطلب: 56514
 
با حضور سردار نقدی:
برگزاری نشست تبیین و گفتمان‌سازی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در زاهدان
نشست تبیین و گفتمان‌سازی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با حضور سردار محمدرضا نقدی معاون فرهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در زاهدان
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۰۲
 
به گزارش زاهد نیوز، نشست تبیین و گفتمان‌سازی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با حضور سردار محمدرضا نقدی معاون فرهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، سردار گشتاسبی فرمانده سپاه سلمان سیستان وبلوچستان، فرماندهان نظامی و انتظامی، علما و روحانیون، سران طوایف و معتمدان، بسیجیان شیعه وسنی، اقشار مختلف مردم، خانواده‌های معظم شهدا و برخی دیگر از مسئولان استان در حسینیه عاشقان ثارالله زاهدان برگزار شد.

تبیین خدمات نظام در چهلمین سالگرد پیروزی بر همگان ضروری است

سردار امان اله گشتاسبی فرمانده سپاه سلمان سیستان وبلوچستان در این مراسم اظهار کرد: از آنجایی که معاندین نظام خواهان پیشرفت، اقتدار و عظمت ایران اسلامی نیستند بر همگان ضروری است تا به تبیین خدمات شایسته ای که در چهل سال از دوران با برکت انقلاب اسلامی به مردم عرضه شده است، بپردازیم.

وحدت مردم شیعه وسنی، توطئه دشمنان را نقش بر آب کرده است

وی گفت: مردم سیستان وبلوچستان در همراهی ودر حمایت از انقلاب و همچنین در تبعیت از فرامین رهبر انقلاب و حفاظت از آب و خاک واین نظام اسلامی سابقه درخشانی دارند و به گواه تاریخ مردم شیعه و سنی توانسته اند تمام توطئه و تلاش های دشمن برای ضربه زدن به نظام را خنثی کنند.

فرمانده سپاه سلمان استان ادامه داد: دشمنان نظام اسلامی قطعا نخواهند دید که ملت ما و همه اقوام علی الخصوص مردم سیستان و بلوچستان حرکتی را نخواهند کرد که موجب رنجش امام، رهبری و سایر اقشار گردد و در حال حاضر نیز در چهل سالگی انقلاب اسلامی همه مردم برای حفظ و صیانت از دستاوردهای انقلاب آماده هستیم و برای گذر از گردنه های سخت تا پای جان ایستادگی خواهیم کرد.

انقلاب اسلامی از مواضع 40 ساله خود عقب نشینی نکرده است
سردار محمدرضا نقدی معاون فرهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در همایش تبیین و گفتمان سازی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بیان کرد: انقلاب اسلامی در حالی به چهل سالگی خود رسیده که از ابتدای پیروزی خود همراه شاهد توطئه و آشوب دشمنان در راستای کوچک کردن این انقلاب عظیم بوده اند.
وی بیان کرد: هیچکدام از انقلاب های گذشته و معاصر به 40 سالگی نرسید و خیلی زود به حاشیه رفتند اما حرف و مواضع انقلاب از ابتدا تاکنون تغییر نکرده و همچنان بر اصل و اصول خود ثابت قدم مانده است.
نقدی در تکمیل مطلب فوق با بیان اینکه فهرست توطئه دشمنان علیه ایران تمامی ندارد، تصریح کرد: چهل سال از پیروزی انقلاب می‌گذرد، ولی مواضع امام‌خامنه‌ای همان حرف‌های امام خمینی(ره) است و به همان عمل می‌شود، پس دشمن حساس شده؛ و به همین‌دلیل علیه ما دشمنی می‌کند در حالی که از مواضع و شاخص‌های اولیه عقب نشینی نکرده است.
وی با تاکید بر اینکه برخی می خواهند این انقلاب را کوچک و با شاخص های کوچکی مانند گرانی و تورم بررسی کنند، افزود: همه ابرقدرت های شرقی و غربی علیه ملت ایران به پا خواستند اما این انقلاب 40 سال زیر بار هیچ فتنه و انحرافی نرفته و سربلند و سرافراز ایستاد.

دشمن در جنگ روانی به دنبال القای افول انقلاب اسلامی است
وی ادامه داد: دشمنان انقلاب از هر سلاحی بر علیه ملت استفاده کرده و شکست خوردند؛ امروز دشمن در تلاش است تا با بهره گیری از سلاح رسانه ای و جنگ روانی علیه ملت با سحر رسانه ای و تبلیغات، تصویرسازی غلطی انجام دهد و این هدف خود را با کمک برخی رسانه های واداده داخلی به پیش می برند به گونه ای که امروز مشکلات یک فرد در فلان روستا تا یک هفته در صدر خبرسازی رسانه های دشمن قرار دارد.

شکر گذاری خدمات انقلاب اسلامی قرن ها طول می کشد

معاون فرهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در این خصوص بیان کرد: پایان دادن به رژیم منحوس و ظالمانه پهلوی، شخصیت دادن به مردم و برقراری دموکراسی و مردم سالاری از مهم ترین دستاورد های انقلاب اسلامی دانسته و اظهار داشت این انقلاب خدماتی که به همه ملت عرضه کرده که اگر قرار باشد شکر آن را به جا بیاوریم قرن ها طول خواهد کشید.

ریشه برخی مشکلات دور ماندن از تفکر انقلابی می باشد
سردار نقدی در پایان با اشاره به اینکه در راه مسیر انقلاب با توجه به تحرکات همیشگی دشمنان، شرایط برای پیاده سازی تفکرات و اندیشه های انقلاب فراهم نبوده اما در حال حاضر ایران امروز مستقل ترین و آزاد ترین کشور بود و ریشه برخی از مشکلات اقتصادی، بیکاری و غیره را در دوری از تفکر و اندیشه انقلاب اسلامی بیان نمود.
Share/Save/Bookmark
 
 
{DOC_FEEDBACK_FORM}