کد مطلب: 57181
 
با پیگیری پایگاه خبری زاهدنیوز؛
گاز شهری تا سه ماه آینده به مهر شهر می رسد/اولین وعده سرپرست جدید شرکت گاز به ساکنان مهر شهر زاهدان
با پیگری صورت گرفته از سوی شرکت گاز سیستان و بلوچستان، ساکنان مهر شهر زاهدان تا سه ماه آینده گاز دار می شوند.
تاریخ انتشار : شنبه ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۰۵
 
به گزارش زاهدنیوز، از دولت های نهم و دهم بحث گاز رسانی به سیستان و بلوچستان مطرح بود و اواخر این دولت به این خطه پهناور با محوریت ایرانشهر گاز شهری رسید و پس از تلاش مسئولان و نمایندگان، گاز به زاهدان رسید، یکی از نقاطی که مردم ساکن در آن منطقه درخواست زیادی برای تسریع در روند گاز رسانی داشتند، مهر شهر بود.

مدیر عامل سابق شرکت گاز استان، دو وعده برای گاز رسانی به این منطقه داد، که آخرین آن شهریور ماه سال گذشته بود که تاکنون محقق نشده است.

سرپرست جدید شرکت گاز سیستان و بلوچستان در این خصوص گفت: لوله گذاری این منطقه انجام شده و نصب تاسیسات مانده بود و به دلیل عدم تخصیص زمین برای نصب تاسیسات، وعده مدیرعامل سابق شرکت گاز استان محقق نشده است.

رضا پنجابی در گفت و گو با خبرنگاز زاهدنیوز، افزود: در 20روز گذشته، زمین مورد نیاز تاسیسات گاز شهری برای مهر شهر تحویل این شرکت شده و هم اکنون اقدامات خرید تجهیزات و نصب آنها در دست اقدام قرار دارد و نهایتا تا سه ماه آینده گاز شهری وارد لوله های منطقه مهر شهر خواهد شد.

وی از ساکنان مهر شهر زاهدان درخواست کرد، هرچه سریعتر نسبت به گازکشی منازل و مجتمع های مسکونی خود اقدام کنند تا در زمان متصل شدن شبکه گاز شهری، مشکلی برای دریافت گاز رسانی نداشته باشند.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark
 
 
{DOC_FEEDBACK_FORM}