کد مطلب: 57811
 
در یادوراه شهدای شهرستان زاهدان مطرح شد؛
دمیدن روح انقلابی گری در جامعه و زنده نگاه داشتن یاد شهدا والاترین هدف یادواره های شهداست
جانشین ناحیه ویژه سپاه زاهدان گفت: دمیدن روح انقلابی گری در جامعه،فیض بردن از معنویت شهیدان و زنده نگاه داشتن یاد شهدا از والاترین اهداف برگزاری این یادواره است.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۸
 
به گزارش زاهدنیوز ؛ یادواره شهدای شهرستان زاهدان و تجلیل از مقام شامخ سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و شهید مهدی المهندس و همرزمان ایشان با حضور فرماندهان نظامی و انتظامی، خانواده معظم شهدا و مردم شهیدپرور زاهدان صبح امروز در حسینیه عاشقان ثاراالله این شهرستان برگزار گردید.

حسین بدیع روشن در این مراسم بیان کرد: این برنامه با هدف نكوداشت و تجليل از مقام شامخ شهدا و خانواده آنها و ترویج سبک زندگی شهدا که برگرفته از سیره اباعبدالله الحسین(ع) می باشد، برگزار گردید.

جانشین ناحیه ویژه سپاه زاهدان افزود: ترویج سیره اهل بیت علیهم السلام بهترین الگو برای جوامع بشری و اسلامی است و اینگونه یادواره ها تلاشی است برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و ارج نهادن به این فرهنگ غنی و پویاست.

وی ادامه داد: خون شهداء از اول انقلاب تاكنون همواره ياور حماسه آفرينانی است در راه اسلام جهاد کرده وعليه كفر و استكبار ايستاده اند و به واسطه خون شهدا امروز درخت انقلاب پربارتر و تنومندتر شده است.

بدیع روشن با اشاره به اهداف برگزاری این یادواره خاطرنشان کرد: دمیدن روح انقلابی گری در جامعه، پیداکردن راه سعادت حقیقی انسان، فیض بردن از معنویت شهیدان، اصلاح نیت افراد جامعه و زنده نگاه داشتن یاد شهدا از والاترین اهداف برگزاری این یادواره است که همه اینها موجب تقویت وحدت و همبستگی بین آحاد جامعه می شود.

وی با اشاره به چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران تصریح کرد: دشمنان ایران اسلامی از ابتدای انقلاب درصدد ضربه زدن به این کشور بوده اند اما شهدای ما با فداکاری و نثار خون خود باعث پایداری انقلاب شدند و امروز وظیفه همه ماست تا راه این شهیدان که همان پاسداری از انقلاب اسلامی است را ادامه داده و برای سربلندی کشور از هیچ تلاشی دریغ نکنیم.

گفتنی است در پايان از تعدادی از خانواده‌های معظم شهدای شهرستان زاهدان تجلیل به عمل آمد.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark
 
 
{DOC_FEEDBACK_FORM}