کد مطلب: 55994
 
رئیس ورزش و جوانان خاش خبر داد:
تیم خاش قهرمان مسابقات والیبال سیستان و بلوچستان شد/ شهرستان خاش پایتخت والیبال استان
رئیس ورزش و جوانان خاش گفت: تیم این شهرستان در رقابتهای والیبال سیستان و بلوچستان قهرمان شد.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۰۶
 
به گزارش زاهدنیوز، مسافر شهنوازی در گفت و گو با خبرنگار تفتان ما اظهار کرد: شهرستان خاش یکی از قطب‌های مهم رشته های مختلف ورزشی خصوصاً والیبال در استان است و ورزشکاران این شهرستان در مسابقات مختلف عناوین مختلفی در این رشته ورزشی کسب کرده‌اند.
وی افزود: به همین جهت و با هدف پرورش و رشد استعدادهای ورزشی در این شهرستان و بهره‌گیری از ظرفیت شهرستان خاش در رشته والیبال، خدمات گسترده‌ای پیش بینی و اجرا خواهد شد.
شهنوازی بیان کرد: رقابتهای والیبال قهرمانی باشگاههای استان(منطقه 4) خاش با شرکت تیمهای مقاومت خاش، فرمانداری میرجاوه، دهیاری اسکل آباد و پایگاه شهید مسلم لک زایی اسپیتک به میزبانی شهرستان خاش برگزار شد.
وی تصریح کرد: در روز نخست مسابقات تیم های فرمانداری میرجاوه و دهیاری اسکل آباد به مصاف هم رفتند که در پایان، تیم میرجاوه توانست با ارائه عملکردی بهتر حریف خود را با نتیجه سه بر یک مغلوب کند، در دیدار دوم شب اول رقابت ها تیم مقاومت خاش توانست با استفاده از امتیاز میزبانی پس از دیداری سنگین و طولانی با نتیجه سه بر دو از سد پایگاه شهید لک زایی اسپیتک بگذرد.
شهنوازی خاطرنشان کرد: در این رقابت ها تیم مقاومت خاش مقام نخست و تیم های پایگاه مسلم لک زایی و فرمانداری میرجاوه به ترتیب مقام های دوم و سوم را کسب کردند.
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان خاش گفت: تیم این شهرستان به مرحله پایانی مسابقات باشگاهی استان به عنوان نماینده این شهرستان معرفی شد.
وی بیان کرد: یکی از مهمترین اولویت‌های ما برای ایجاد تحول و حرکت در مسیر پیشرفت ورزش قهرمانی، توجه به مسابقات استانی و بین المللی است.
شهنوازی اذعان کرد: توجه بیشتر به امر ورزش و سلامتی همواره مورد تاکید است و در قرآن کریم و روایات تاکید زیادی به امر سلامتی و ورزش دارد و این فرهنگ سالم باید در جامعه فراگیر شود.
وی اظهار کرد: خوشبختانه در سالهای گذشته ورزش شهرستان خاش از رشد مطلوبی برخوردار بوده و بدون شک آینده درخشانی برای تیم ها و ورزشکاران این شهرستان پیش بینی می شود.
انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark
 
{DOC_FEEDBACK_FORM}