کد مطلب: 55714
 
تبلیغات زودهنگام انتخاباتی برای روحانی در معابر شهری + تصاویر
فرمانداری شهرستان اسلامشهر در روزهای اخیر اقدام به چاپ و نصب بنرهای تبلیغاتی حسن روحانی با مضمون "نگاه ها در کشور باید معطوف به انتخابات باشد"، کرده است.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۷ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۰۰
 

به گزارش زاهدانه به نقل از راه دانا؛ هنوز چند هفته‌ای تا آغاز زمان تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری باقی مانده اما برخی فرمانداری‌ها و مسئولان دولتی تبلیغات انتخاباتی برای حسن روحانی را از هم‌اکنون آغاز کرده‌‌اند، این در حالی است که مسئولان دولتی به خصوص فرمانداری‌ها به عنوان مجریان انتخابات در شهرستان‌ها باید اصل بی‌طرفی در انتخابات را رعایت کنند تا از به وجود آمدن هرگونه شائبه انتخاباتی جلوگیری شود.

فرمانداری شهرستان اسلامشهر در روزهای اخیر اقدام به چاپ و نصب بنرهای تبلیغاتی حسن روحانی با مضمون "نگاه ها در کشور باید معطوف به انتخابات باشد"، کرده است.

این اقدام فرمانداری اسلامشهر، شائبه استفاده از امکانات دولتی برای تبلیغ یک کاندیدا را به وجود آورده است.

 

 

 

دی ماه سال گذشته، دستورالعملی با عنوان « ارتقاء روند پاسخگویی، اطلاع رسانی و تعامل مستقیم با مردم» از سوی وزارت کشور به استانداری‌های سراسر کشور ابلاغ شد.

این ابلاغیه پوششی در 19 ماده تنظیم شده بود که کارشناسان زیادی در کشور بعد از بررسی آن اعلام کردند این دستورالعمل آغازگر فعالیت های انتخاباتی ستادهای تبلیغات روحانی برای سال 96 خواهد بود؛ این در حالی استدولت به عنوان مجری انتخابات حق ورود به انتخابات و تبلیغات برای کاندیدای خاص را ندارد.

در این ابلاغیه ریاست این ستاد در استان ها بر عهده معاونین سیاسی و امنیتی استانداری‌ها (مجریان مستقیم انتخابات) و نظارت بر عملکرد این ستاد به استانداران واگذار شده است.

 

انتهای پیام/


Share/Save/Bookmark