کد مطلب: 56443
 
انهدام باند حرفه‌ای زورگیری در زاهدان
فرمانده انتظامی زاهدان از انهدام باند حرفه‌ای زورگیری خبر داد. .
تاریخ انتشار : شنبه ۱۰ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۱۸
 
به گزارش زاهد نیوز به نقل از فارس،علی عارف نژاد اظهار کرد: شب گذشته یکی از تیم های این فرماندهی هنگام گشت زنی در یکی از خیابان های حوزه استحفاظی به مردی جوان که در اطراف خودروهای پارک شده در حال پرسه زنی بود، مظنون و بلافاصله وارد عمل شدند
وی افزود: ماموران این فرماندهی با توجه به تناقض‌گوئی های مظنون او را بازرسی بدنی و یک قبضه کلت کمری ،2 تیغه خشاب8 تیری، 2 دستگاه تلفن همراه و یک عدد پنجه بوکس کشف کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان زاهدان تصریح کرد: متهم پس از انتقال به کلانتری در بازجوئی های علمی پلیس به 3 فقره زورگیری تلفن همراه و کیف پول با همدستی 2 تن از دوستانش اعتراف کرد.
عارف نژاد عنوان کرد: تیم تجسس این فرماندهی پس از هماهنگی قضائی در اقدامی ضربتی و غافلگیرانه وارد عمل شدند و ضمن دستگیری 2 همدست متهم در بازرسی از پاتوق آنها 9 دستگاه تلفن همراه، یک دستگاه پیکور، یک دستگاه موتور جوش، یک قبضه اسلحه شکاری، تعداد زیادی کارت شناسایی، 2 کیلو و 250گرم تریاک و 4 قبضه چاقو تاشو کشف کردند.
وی خاطرنشان کرد: با توجه به مستندات کشف شده از مخفیگاه اعضای این باند با هماهنگی قضائی تحقیقات از آنان برای کشف دیگر جرائم احتمالی ادامه دارد.
Share/Save/Bookmark
 
{DOC_FEEDBACK_FORM}