کد مطلب: 56128
 
آیت الله رئیسی:
حمایت مالی از بیش از هزار نفر توسط آستان قدس رضوی/ مجتمع فرهنگی-اجتماعی سیستان راه اندازی می شود
رئیس تولیت آستان قدس رضوی گفت: دستگیری از نیازمندان و تسهیل زیارت امام رضا مهم ترین اهداف تولیت آستان قدس رضوی است که در این راستا تاکنون موفقیت های بسیاری حاصل شده است.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۰۰
 
به گزارش زاهدنیوز به نقل از اوشیدا؛ آیت الله ابراهیم رئیسی در نشست فعالان ونخبگان فرهنگی سیستان در محل حسینیه شهیدین زابل اظهار کرد: آستان قدس رضوی در زمینه خدمت رسانی به مردم تلاش های بسیاری داشته به طوری که تاکنون برای خدمات علمی، معیشتی، فرهنگی و اقتصادی زیادی برنامه ریزی و انجام و از این طریق مشکلات فراوانی رفع شده است.

وی افزود: با توجه به مشکلات موجود در منطقه سیستان انتظار می رود مسئولان بیش از پیش و با جدیت پیگیر معضلات منطقه باشند تا با تلاش بیشتر به نقطه روشنی دست یافت.

رئیس تولیت آستان قدس رضوی خاطرنشان کرد: اولویت کاری در آستان قدس رضوی تسهیل زیارت امام رضا (ع) در نقاط مختلف است که در این راستا تاکنون از بیش از هزار نفر حمایت مالی شده تا کسی به دلیل فقر مالی از نعمت زیارت علی بن موسی الرضا (ع) محروم نشود.

آیت الله رییسی با بیان اینکه جهت ساخت میقات و اسکان در مسیرها و مکان های معین تلاش فراوان شده است، ابراز کرد: توجه به نیازمندان و رفع مشکلات معیشتی آنان از دیگر اولویت های آستان به شمار می رود.

وی تاکید کرد: با توجه به استعداد منطقه مجتمع فرهنگی اجتماعی خدماتی در سیستان راه اندازی خواهد شد تا افراد بیشتری از خدمات آستان بهره مند شوند.

آیت الله رییسی ادامه داد: ملت ایران در همه صحنه ها برای پاسداشت نظام مقدس جمهوری اسلامی بسیار خوب عمل کرده اند و برای حفظ ارزش ها و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هیچ گاه کم‌ نگذاشته اند بنابراین در حال حاضر مسئولان نیز جهت انواع حمایت های مادی و معنوی نسبت به انان نباید دریغ کنند.

تولیت آستان قدس رضوی در ادامه به بیان خصوصیت های مردم سیستان پرداخت و اضافه کرد: خصیصه شاخص مردم سیستان ولایتمداری انهاست به طوری که در هر بخشی از تاریخ آنچه کم سو و بی سو نشده مسئله ولایتمداری مردم این خطه است بنابراین به عنوان مسئول هم در سخن و هم در عمل خدمتگذار و قدردان مردم هستیم.

انتهای پیام
Share/Save/Bookmark
 
 
{DOC_FEEDBACK_FORM}