کد مطلب: 28237
 
جرئیات درگیری مرزی سراوان
عقب‌نشینی اشرار با آتش سنگین سپاه / جیش‌العدل مسئولیت حمله را پذیرفت
معاون استاندار سیستان و بلوچستان گفت: عصر دیروز پاسگاه مرزی سراوان توسط اشرار مسلح هدف تیراندازی و گلوله آرپی‌جی قرار گرفت.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۲ ساعت ۱۳:۲۵

به گزارش زاهدانه ، رجبعلی شیخ‌زاده در تشریح جزیئات درگیری نیروهای مسلح در مرز سراوان با اشرار مسلح اظهار داشت: مقارن ساعت 17 روز دوشنبه 11 آذرماه جاری ساختمان پاسگاه میل مرزی 167 واقع در حوزه نوار مرزی شهرستان توسط اشرار مسلح از داخل خاک پاکستان هدف تیراندازی و گلوله آرپی‌جی قرار گرفت که با اقدام مقابله به مثل و آتش سنگین ماموران مرزبانی و قرارگاه سپاه وادار به عقب‌نشینی شدند.

معاون امنیتی - سیاسی استاندار سیستان و بلوچستان عنوان کرد: در این در گیری یک نفر از نیروهای خودی به نام استوار یکم وظیفه احمد کره‌بندی به فیض شهادت نائل آمده و 6 تن دیگر مجروح شدند.

این مسئول ادامه داد: گروهک تروریستی جیش العدل «جند الشیطان سابق» طی اطلاعیه‌ای اینترنتی عملیات مذکور را به عهده گرفته، موقعیت منطقه درگیری عموما کوهستانی و بعضا صعب‌العبور بوده و فاصله مکانی آن با حادثه مورخ 3 آبان امسال حدود 5 کیلومتر است.

وی در پایان اذعان داشت: ضمناً جلسه شورای تامین شهرستان سراوان در روز گذشته برگزار و تصمیمات و تمهیدات لازم گرفته شده است.

انتهای پیام/

Share/Save/Bookmark