کد مطلب: 58207
 
امام جمعه اهل سنت میرجاوه عنوان کرد؛
فضای مجازی به سمی مهلک در اشاعه بی حجابی و جلوه گری مبدل شده/ حجاب سبب سلامت جامعه و افزایش امنیت اجتماعی بانوان است
مولوی عبدالرحیم ریگیان پور گفت: غرب و استکبار جهانی با صرف دلارهای بسیار به دنبال اشاعه فحشا و بی بند و باری در کشورهای اسلامی هستند.
تاریخ انتشار : شنبه ۱۴ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۰۲
 
مولوی عبدالرحیم ریگیان پور امام جمعه اهل سنت شهرستان میرجاوه در گفت و گو با زاهدنیوز، بیان کرد: حجاب و عفاف که یك دســتور دینی و از مســائل مهم و کلیدی جامعه ماست و پیشینه دیرینه در فرهنگ کشور ما دارد، دین اسلام سفارش زیادی به حفظ حجاب و عفاف کرده و دختر بزرگوار نبی اکرم(ص) الگویی بی نظیر از حجاب و عفت برا دختران مسلمان هستند.
وی افزود: اگرچه رضاخان سعی کرد حجاب از سر زن ایرانی بردارد اما زنان سیستان و بلوچستانی در مقابل این دستور رضاخان ایستادگی کردند و حجاب از سر خود برنداشتند، اما انقلاب اسلامی، فرهنگ حجاب و عفافی که حکومت پهلوی از جامعه گرفته بود به جامعه ما بازگرداند.

وی خاطرنشان کرد: حجاب سبب سلامت جامعه، افزایش امنیت اجتماعی و آرامش زنان است بدحجابی عواقب بسیار بدی برای جامعه و فرد دارد و بنیان خانواده ها را متزلزل می کند بنابراین زنان ما باید با حجاب فاطمی در جامعه حاضر شوند تا علاوه بر تحکیم بنیان خانواده ها، به امنیت و آرامش خود در جامعه کمک کنند.
وی بدحجابی را شگرد غرب برای دستیابی آسان به اهداف خویش در کشورهای مسلمان دانست و تاکید کرد: غرب و استکبار جهانی با صرف دلارهای بسیار به دنبال اشاعه فحشا و بی بند و باری در کشورهای اسلامی هستند و با روش های مختلف از جمله ساخت برنامه های مبتذل در شبکه های ماهواره ای و فضای مجازی، ترویج پوشش های نامناسب و زننده در شبکه های اجتماعی به دنبال اشاعه و عادی کردن بی حجابی بین زنان و دختران مسلمان هستند در حالیکه این فرهنگ بی بند و باری و بی حجابی جامعه غرب را به انحطاط کشانده است.
مولوی ریگیان پور اذعان کرد: فضای مجازی سمی مهلک در اشاعه بی حجابی و جلوه گری است شبکه های اجتماعی و فضای مجازی فتنه آخر الزمان و سبب انحراف جوانان ما شده و دشمن از این فضا برای اشاعه بی حجابی در کشور استفاده می کند و تمام سعی خود را می کند تا چادر از سر زن ایرانی بردارد و در این راه صدها شبکه ماهواره ای فارسی زبان با پول های غرب و آمریکا و اسراییل در حال فعالیت هستند.

امام جمعه اهل سنت میرجاوه ادامه داد: بسیاری از بانوان ایران با حفظ حجاب اسلامی توانستند به پیشرفت های علمی، فرهنگی و ورزشی دست پیدا کردند و نشان دادند که حجاب نه تنها مانع پیشرفت زنان نیست بلکه زنان با حفظ حجاب اسلامی می توانند در امنیت بیشتربه قله های پیشرفت دست پیدا کنند.
وی گفت: کودکان خود را باید از کودکی با فرهنگ حجاب آشنا کنیم تا فرزندان ما با حجاب فاطمی و فرهنگ اسلام ناب محمدی رشد پیدا کنند چرا که حجاب منشا تمام خیرات برای بانوان ماست و زن در صدف حجاب می‌تواند گوهر عفت خود را حفظ کند.

انتهای پیام//
Share/Save/Bookmark
 
{DOC_FEEDBACK_FORM}