کد مطلب: 60403
 
یک مبلغ مذهبی عنوان کرد؛
سیره تربیتی و روش بندگی حضرت زهرا (س) بهترین الگوی بانوان/مطالعه زندگی نامه شهدا عامل افزایش کیفیت زندگی
سموعی گفت: شخصیت و عظمت حضرت زهرا (س) مانند شب قدر ناشناخته است در زندگی خود نگاه کنیم چطور می توانیم به ایشان نزدیک شویم.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۴۵
 
به گزارش زاهدنیوز، همایش نقش زنان در هشت سال دفاع مقدس با حضور بانوان زاهدانی و به همت بسیج جامعه زنان شهرستان زاهدان در کانون شهید عالی این شهرستان برگزار شد.

سموعی مبلغ حوزه های علمیه در این همایش بیان کرد: اگر سیره تربیتی و روش بندگی حضرت زهرا (س) را مطالعه کنیم از ایشان و امام زمان(عج) الگوپذیری کرده ایم جوانان بسیجی ما الگو هستند چه آنهایی که شهید شده اند چه آنهاییکه در راه انقلاب در حال مجاهدت هستند.

وی افزود: شخصیت و عظمت حضرت زهرا (س) مانند شب قدر ناشناخته است در زندگی خود نگاه کنیم چطور می توانیم به ایشان نزدیک شویم. فاطمه الزهرا(س) خود شهیده هستند و همسر و مادر شهید هستند  و در منزلی ساده بزرگترین انسان ها را تربیت کردند و ما بر سر سفره ایشان ارتزاق می کنیم.

وی خاطرنشان کرد: زهد و ساده زیستی بر زندگی حضرت زهرا (س) حاکم بود، کتابها الگوهای خوبی به ما می دهد کتب زیادی از زبان مادران شهدا در حوزه دفاع مقدس منتشر شده است خواندن و دانستن زندگی شهدا به کیفیت زندگی ما می افزاید فرزندان باید ببینند که مادر خانواده کتاب می خواند تا از او کتابخوانی را فرا بگیرند.

این مبلغ مذهبی تاکید کرد: ارائه یک نمونه کامل از زندگی برای ما راهگشاست  اسلام نیز به این موضوع پرداخته و آیات بی شماری به این نکته اشاره کرده است که در رسول خدا برای شما الگوی نیکویی است، امام حی ما امام زمان(عج) است و باید روش اقتدا به آن حضرت را بدانیم، ما خیلی نکات کمی درباره ایشان می دانیم.

 
در پایان این همایش از بانوان نمونه و برتر شهرستان زاهدان با اهدای لوح تقدیر تجلیل به عمل آمد.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark
 
{DOC_FEEDBACK_FORM}