کد مطلب: 56958
 
به مدت سه روز؛
مسابقات بین‌المللی ووشوی جام صلح و دوستی در زاهدان برگزار می شود
رئیس هیئت ووشو سیستان و بلوچستان گفت: سومین دوره مسابقات بین‌المللی ووشوی جام صلح ودوستی به میزبانی سیستان و بلوچستان و در زاهدان برگزار می‌شود
تاریخ انتشار : جمعه ۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۲۶
 
عباس شیبک در گفت و گوبا خبرنگار زاهدنیوز، افزود: این رقابت‌ها در دوبخش بانوان و آقایان با حضور تیم‌های فلسطین، عراق، هندوستان، پاکستان، افغانستان، منتخب ایران و تیم سیستان و بلوچستان تحت عنوان یادواره شهداء سپاه قدس و گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران برگزار خواهد شد.

وی بابیان اینکه مسابقات بین‌المللی ووشوی جام صلح و دوستی طی ۱۰ تا ۱۲ اسفندماه جاری در مجموعه ورزشی امام علی (ع) زاهدان برگزار می‌شود، خاطر نشان کرد: تیم منتخب ایران و استان سیستان وبلوچستان به سرپرستی احمد عیسی زهی و برگی گردی اکبر سراوانی و ناصر شهرکی آماده حضور در رقابتهای بین المللی ووشو جام صلح ودوستی می باشد.

وی خاطر نشان کرد: در این دوره از مسابقات، در وزن 52-پویا آذرنگ-شایان شه بخش، در وزن56-محمدحسین زهی-محمدمتین سرحدی، در وزن60-یاسرسالارزهی و ایمان میربلوچ زهی، در وزن 65-علیرضا ریکی و مصطفی کاووسی، در وزن 70-حمیدرضا سهندی و محمود براهویی، در وزن 75-سعیدشیبک و رضا قنبری، در وزن 80-محمدرضا ریگی وامان الله شه بخش، در وزن 85-دانیال ریکی و یعقوب قدرشناس و در وزن 90-سجاد پورجهانی و وحیدشهبازی در بخش ساندا به نمایندگی از استان سیستان و بلوچستان و کشور ایران به رقابت با حریفات خود خواهند پرداخت.

وی گفت: در حوزخ تالو نیز امیرمحمد آذرنگ، رضاجعفری، بنیامین تنی و امیرحسین چرزه به نمایندگی از کشورمان شرکت خواهند داشت.

وی ابراز امیدواری کرد: با توجه به وجود توان، روحیه و پتانسیل ووشوکار استان، مدالهای رنگارنگ این دوره از مسابقات ازآن آنان شود.

شایان ذکر است: فدراسیون ووشو ایران از معدود فدراسیون‌های در این رشته محسوب می‌شود که ۲ رویداد بین‌المللی (جارم پارس و جام صصلح و دوستی) را میزبانی می‌کند.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark
 
{DOC_FEEDBACK_FORM}