کد مطلب: 57317
 
سرلشکر سلامی:
جنگ اقتصادی جزء لاینفک طراحی دشمن است/ کشور در محاصره و تحریم قدرتمندتر می‌شود
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در آیین‌ بهره‌برداری ۱۳ پروژه حاشیه شهر مشهد گفت: جنگ اقتصادی جزء لاینفک طراحی دشمن است و ما باید آرایش فضای کسب و کار و معیشت را متناسب با این طراحی خطرناک انجام دهیم.
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۶
 
به گزارش زاهدنیوز ؛ به نقل دانا؛ سرلشکر حسین سلامی، فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در آیین‌ بهره‌برداری ۱۳ پروژه حاشیه شهر مشهد گفت: در یک جنگ واقعی با دشمنانمان هستیم و دشمنان سعی می‌کنند طوری وارد جنگ بشوند که ما احساس نکنیم.

وی در ادامه افزود: در جبهه نظامی در اشکال مختلف ارعاب نظامی و نیابتی هستیم، اما این تمام ماجرا نیست و سناریوها متنوع‌تر است.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: جنگ اقتصادی جزء لاینفک طراحی دشمن است و فلج کردن نظام اقتصادی و درگیر کردن مردم با مشکلات اقتصادی در حال جریان است.

سرلشکر سلامی تاکید کرد: باید آرایش فضای کسب و کار و معیشت را متناسب با این طراحی خطرناک انجام دهیم.

وی ادامه داد: هرجایی رنگی از استضعاف و محرومیت ببینیم وارد خواهیم شد؛ بهم پیوستن همه اراده‌ها و قلب‌ها هدف است. امروز نیازمند یک جهاد همگانی هستیم.

فرمانده کل سپاه پاسداران همچنین گفت: شان و شخصیت مشهد متفاوت است؛ در مشهد باید رایحه دل انگیز زیبایی‌های معنوی به مشام برسد.

وی خاطر نشان کرد: تصاویر فعلی قابل قبول نیست و هر تلاشی برای تثبیت، تحکیم، جستجوی مفهوم عدالت قابل تقدیر است؛ ما هم سال‎هاست در منطقه حاشیه مشهد قبول مسئولیت کردیم.

سرلشکر سلامی در ادامه با بیان اینکه رفع و کاهش محرومیت از وظایف ما است، گفت: باید با یک سرعت شگفت انگیزی تغییر شکل گیرد؛ مسائل ما نسبت به اراده ما کوچک‌اند، ما یاد نگرفتیم تسلیم مشکلات بشویم بلکه برآنها فائق خواهیم آمد زیرا ما در دنیا بسیار قدرتمند و صاحب منصب هستیم و در محاصره و تحریم می توانیم قدرت بسازیم.


فرمانده کل سپاه پاسداران در ادامه تاکید کرد: حاشیه باید به متن منتقل شود و انتقال حاشیه به متن باید نقطه تمرکز ما باشد.


انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark
 
 
{DOC_FEEDBACK_FORM}