کد مطلب: 57867
 
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) سیستان و بلوچستان:
کرونا مانع سیل کمک های مردمی نمی شود/ برگزاری جشن نیکوکاری به صورت الکترونیکی و غیرحضوری
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) سیستان و بلوچستان گفت: با توجه به شیوع بیماری کرونا در استان، کمک های مردمی به مناسبت هفته احسان و نیکوکاری به صورت غیرحضوری و اینترنتی دریافت می شود.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۵
 
سید مهدی عبادی در گفت و گو با خبرنگار زاهدنیوز بیان کرد: با توجه به شیوع بیماری کرونا در استان سیستان و بلوچستان و ضرورت رعایت موارد بهداشتی، امسال تمامی کمک های هم میهنان عزیز به مناسبت هفته احسان و نیکوکاری به صورت غیرحضوری و اینترنتی دریافت خواهد شد.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) سیستان و بلوچستان افزود: با وجود اینکه 641 پایگاه کمیته امداد در کنار دفاتر این نهاد در سراسر استان برای جمع‌آوری کمک‌های نقدی و کالایی مردم نیکوکار برنامه ریزی شده بود اما امسال با توجه به مراقبت های بهداشتی، تمامی کمک ها به صورت غیرحضوری خواهد بود.

وی با اشاره به اعلام روش‌های غیرحضوری برای مشارکت شهروندان در جشن نیکوکاری گفت: هم میهنان می توانند برای ارائه کمک‌ها به صورت پیامکی، کد دستوری # 054*۸۸۷۷* را از طریق تلفن همراه شماره گیری کرده و گزینه جشن نیکوکاری استان سیستان و بلوچستان را انتخاب کنند و یا با مراجعه به سایت کمیته امداد به آدرس www.emdad.ir با شعار «عید را به خانه‌هایشان ببریم» به نیازمندان کمک کنند.

عبادی تصریح کرد: همچنین شماره کارت 60370991899960458 و شماره حساب 0107073030002نزدبانک ملی، اپلیکیشن «سکه» و شماره ملی نیکوکاری از طریق شماره‌گیری ۰۹۶۸۸۷ برای جذب کمک‌های خیران پیش‌بینی شده است.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark
 
 
{DOC_FEEDBACK_FORM}