کد مطلب: 61907
 
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان میرجاوه خبر داد:
تأمین زمین برای ساخت ۱۳۷ واحد مسکونی ویلایی طرح نهضت ملی مسکن در میرجاوه
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان میرجاوه گفت: این اداره به‌منظور تحقق اهداف چهار‌ساله این شهرستان در طرح نهضت ملی مسکن ۶۰ هکتار زمین را برای ساخت ۱۳۷ واحد مسکونی ویلایی تأمین کرده است.
تاریخ انتشار : شنبه ۱۵ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۳
 
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی زاهدنیوز، حامد ریگی با بیان اینکه زمین موردنیاز برای تمام واجدان شرایط طرح نهضت ملی مسکن در میرجاوه تأمین شده است، بیان کرد: امسال عملیات ساخت ۱۰۵ واحد مسکونی ویلایی این طرح مهم ملی در این شهرستان آغاز شده و تا اسفندماه نیز ۱۶۳ واحد دیگر کلنگ‌زنی خواهد شد.

وی از پیشرفت فیزیکی مطلوب طرح نهضت ملی مسکن در میرجاوه خبر داد و افزود: طی تفاهم‌نامه با بنیاد مسکن مقرر شد عملیات ساخت واحدهای مسکونی این شهرستان در قالب قطعات ۲۰۰ متری توسط این نهاد ساخته و تحویل متقاضیان شود.

رئیس اداره راه و شهرسازی میرجاوه تصریح کرد: تاکنون ۶ هزار و ۲۹۷ متقاضی طرح نهضت ملی مسکن در این شهرستان در سامانه ثمن نام‌نویسی کرده‌اند که ۳ هزار و ۶۷۵ متقاضی واجد شرایط شناخته شدند.

ریگی با بیان اینکه یکی از مهم‌ترین عوامل افزایش قیمت مسکن به قیمت زمین برمی‌گردد، خاطرنشان کرد: در طرح نهضت ملی مسکن زمین را به‌صورت رایگان در اختیار متقاضی قرار داده و متقاضی نیز با دریافت تسهیلات و آورده خود می‌تواند اقدام به ساخت مسکن در کوتاه‌ترین زمان ممکن اقدام کند.

انتهای خبر/
Share/Save/Bookmark
 
 
{DOC_FEEDBACK_FORM}