کد مطلب: 57047
 
چهارشنبه سوری در زاهدان 8مجروح برجای گذاشت/اختصاص بیشترین آمار جراحت به سوختگی دست
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان، گفت: طی مراسم چهارشنبه سوری در حوزه تحت پوشش این دانشگاه، 8نفر مجروح شدند.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۰۷
 
فریبرز راشدی در گفت و گو با خبرنگار زاهدنیوز، در خصوص آخرین وضعیت حوادث چهارشنبه سوری در حوزه استحفاظی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان افزود: 8نفر براثر استفاده از مواد محترقه و آتش، از ابتدای مراسم چهارشنبه سوری تاکنون دچار سوختگی شده اند که توسط تکنسین های مرکز فوریتهای پزشکی، خدمات درمانی لازم را دریافت کردند.

وی با بیان اینکه سه نفر از حادثه دیدگان از قشر بانوان بوده اند، ادامه داد: دو بانوی 40 و 17 ساله از ناحیه دست و دختر بچه 5ساله به علت پارگی پیشانی در این مراسم دچار آسیب دیدگی شده و تحت درمان قرار گرفتند.

مسئول ستاد نوروزی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان، تصریح کرد: در طی مراسم چهارشنبه سوری، 4تن از آقایان از ناحیه دست دچار سوختگی و نوجوان 13 ساله ای نیز به ترومای چشم دچار شده بود.

راشدی خاطر نشان کرد: از بین حادثه دیدگان مراسم چهارشنبه سوری یک نفر در به بیمارستان خاتم الانبیاء(ص) و یک نفر دیگر نیز به بیمارستان تامین اجتماعی جهت سیر مراحل درمانی اعزام شده اند.

وی با بیان اینکه در شهرهای تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی زاهدان تاکنون گزارش خاصی از حادثه یا مصدومیت افراد، گزارش نشده است، گفت: بیشتر آسیب دیدگان مربوط به پارک ملت شهرستان زاهدان بوده است.

وی تاکید کرد: آمبولانسهای سیار مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان در نقاط تجمع مردم درحال گشت زنی بوده و آماده اراده خدمات لازم به آسیب دیدگان احتمالی این شب می باشد.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark
 
{DOC_FEEDBACK_FORM}