کد مطلب: 57939
 
رئیس انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان زاهدان؛
قیمت مصوب زولبیا بامیه و اقلام ویژه ماه رمضان در زاهدان اعلام شد
علیرضا کیخایی، گفت: با توجه به نزدیک شدن ماه رمضان و افزایش استفاده شهروندان از برخی اقلام در این ماه، قیمت مصوب و قانونی این مایحتاج تعیین و اعلام شد.
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۴ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۵۳
 
به گزارش زاهدنیوز ؛ علیرضا کیخایی، رئیس انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان شهرستان زاهدان در گفت و گو با عصرهامون بیان کرد: بر اساس تفاهم نامه‌ای که بین اتحادیه قنادان، آبمیوه، بستنی و اتحادیه رستوران و هتلداران با انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان شهرستان زاهدان صورت گرفته است امسال نرخ مصوب زولبیا بامیه درجه یک نسبت به سال قبل که هر کیلو 16هزار و500 تومان بود با مبلغ 19هزار تومان مصوب شد.

وی افزود: همچنین قیمت درجه دو این محصول نیز هر کیلو 17هزار تومان است که این مبلغ در سال گذشته 15هزار تومان بود.

رئیس انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان شهرستان زاهدان ادامه داد: تعرفه شله مشهدی 18، حلیم سفید 16 و آش رشته 11هزار و 500 تومان تعیین شد که نسبت به سال قبل افزایش قیمت داشته‌اند اما سوپ بدون تغییر و با نرخ هر کیلو 12هزار تومان در شهرستان زاهدان عرضه خواهد شد.

به گفته کیخایی؛ شله زرد و حلوا نیز با دو هزار تومان افزایش هر کیلو 13هزار تومان تعیین و قابل عرضه است که اگر شهروندان با مبالغی بیشتر از این قیمت‌ها مواجه شدند می‌توانند شکایت خود را به این انجمن اعلام کنند تا در اسرع وقت رسیدگی شود.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark
 
 
{DOC_FEEDBACK_FORM}