کد مطلب: 49407
 
دبیر ستاد پیشگیری و رسیدگی به جرایم و تخلفات انتخاباتی سیستان و بلوچستان :
خط قرمز ستاد جرائم انتخاباتی فرمایشات ولایت فقیه است/ جرائم انتخاباتی مربوط به هر حزب بدون اغماض بررسی می شود
دبیر ستاد پیشگیری و رسیدگی به جرایم و تخلفات انتخاباتی سیستان و بلوچستان گفت: خط قرمز ما در این ستاد ولایت فقیه مطلقه است و از هر جناح و جریانی بدون اینکه وابستگی باشد تخلفات و جرایم آنها مورد بررسی قرار گرفته است.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۰۹:۴۵
 
به گزارش زاهدانه، کمتر از یک هفته مانده به انتخابات و برگزاری ماراتن بزرگ نمایندگان در مجلس شورای اسلامی، براستی که با نزدیک شدن به هفتم اسفند ماه روز به روز حال و هوای انتخاباتی در شهر بیشتر می شود از در و دیوارها گرفته تا بدنه ماشین ها یا تریبون های آزاد انتخاباتی همه باعث شده که بار دیگر در جوان ترین و پهناورترین استان کشور حماسه ای را با حضور حداکثری مردم اعم از شیعه و سنی رقم بزنیم. چرا که انتخابات در سیستان و بلوچستان همواره به سبب بافت قومی و مذهبی که در استان حاکم است همیشه با شور و شعف و مشارکت بالائی برخوردار بوده است.
باید گفت که امسال ۵۴ میلیون و ۹۱۵ هزار و ۲۴ نفر واجد شرایط رأی دادن در انتخابات هفتم اسفندماه هستند که این روزها یا در حال انتخاب کاندیدای موردنظر خود بوده و یا همچنان در بین سخنرانی‌ها و تبلیغات نامزدهای انتخاباتی به دنبال پیدا کردن فرد اصلح خود می باشند.
علاوه بر موارد ذکر شده در هر کوچه و خیابان یا هر محفل و مجلسی صحبت از انتخاب کاندیداها، بررسی صلاحیت‌ها، شایستگی‌ها و یا ضعف‌های آنها است و اما در این میان از همه بیشتر بازار وعده‌ها و شعارهای انتخاباتی در ستادهای انتخاباتی داغ بوده و مناظره بین طرفداران کاندیداهای اصولگرا و اصلاح‌طلب همچنان ادامه دارد بگونه ای که شبکه‌های اجتماعی هم ابزار خوبی برای تبلیغات کاندیداها تلقی شده و در آن طرفداران هر حزب، گروه و کاندیدی عکس‌ها و کلیپ‌های تبلیغاتی کاندیداهای مورد نظر خود رابه اشتراک می گذارند.
دبیر ستاد پیشگیری و رسیدگی به جرایم و تخلفات انتخاباتی سیستان و بلوچستان در این زمینه با تاکید بر اینکه تمام ساز و کارهای قانونی در مورد تخلفات انتخاباتی به نحو احسن اجرا شده است اظهار داشت: هیچ مصلحت اندیشی در خصوص تخلفات و جرایم انتخاباتی افراد مطرح نبوده است.
محمدعلی حمیدیان گفت: خط قرمز ما در این ستاد ولایت فقیه مطلقه است و از هر جناح و جریانی بدون اینکه وابستگی باشد تخلفات و جرایم آنها مورد بررسی قرار گرفته و اعلام شده است.
وی در زمینه تخلفات در بین مسئولان اجرایی استان نیز گفت: به برخی از فرمانداران شفاهی و کتبی این موارد اعلام شده و برخی که رفتار آنها جرم تلقی شده به دادستان‎ها اعلام شده است اما نتیجه این بررسی به عهده مراجع قضایی می باشد.
گفتنی است، حضور در پای صندوق‌های رای در راستای لبیک به فرمایش مقام معظم رهبری و بی‌تفاوت نبودن نسبت به سرنوشت منطقه و کشور در تمامی جلسات قومی و قبیله‌ای مورد تاکید بزرگان است.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark
 
 
{DOC_FEEDBACK_FORM}