کد مطلب: 60017
 
تروریست اصلی، رژیم آمریکا است/ رسانه‌های غربی کشف گورهای دسته جمعی کانادا را سانسور می‌کنند!
کارشناس شبکه بین‌المللی پرس‌تی‌وی گفت: باتوجه به حمایت‌های اطلاعاتی، تجهیزاتی و مالی آمریکا از تروریست‌ها مشخص است که تروریست اصلی خود رژیم آمریکا است و مردم منطقه متوجه چهره اصلی امریکا شده‌اند.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۴ تير ۱۴۰۰ ساعت ۰۷:۳۸
 
به گزارش زاهدنیوز،مرضیه هاشمی، فعال رسانه، مستندساز و کارشناس شبکه بین‌المللی پرس‌تی‌وی در گفت‌وگو با صبح توس، ضمن اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب راجع به حقوق بشر آمریکایی اظهار کرد: در دیدار با رئیس قوه قضاییه مانند همیشه رهبر انقلاب به صورت دقیق فرمایشاتی در این باره داشتند و بر این اساس مدعیان دروغین حقوق بشر حق ندارند راجع به کشورهای دیگر مانند ایران صحبت کنند.

وی با اشاره به نمونه های مختلف مورد تأکید در بیانات رهبر انقلاب افزود: من خودم آمریکایی هستم و زندگی در این کشور را تجربه کردم، لذا می توان گفت پیرامون مصادیق حقوق بشر نوعی شعار داده می شود و در واقع نوع دیگری عمل می شود.

مدافعان حقوق بشر در آمریکا کاملا برعکس شعارهایشان عمل می‌کنند

کارشناس شبکه بین‌المللی پرس‌تی‌وی گفت: اگر به وضعیت داخلی کشور آمریکا نگاه کنیم به عنوان یک سیاه‌پوست ما تجارب زیاد داریم که مدافعان حقوق بشر کاملا برعکس شعارهایشان عمل می کنند و در آمریکا در مورد حقوق بشر فقط صحبت می شود.

وی افزود: روش این گروه همین است، صحبت کردن آنها با عملشان متفاوت است و در عمل شاهد زندانی شدن، زجر و کشتار مردم مظلوم سایر کشورها مانند مردم عراق هستیم لذا هر چه انجام می دهند غیرعادلانه و غیرمردمی است.

هاشمی ادامه داد: مانند گروهک‌های مختلف از جمله منافقین و داعش که طرفدار همین مدعیان حقوق بشر هستند، در ظاهر آمریکا قصد دارد نشان دهد با داعش و تروریست دشمنی دارد ولی همه می دانیم که در زمان اوباما این گروهک های تروریستی توسط امریکا ایجاد شد و پشتیبانی می شود.

تروریست اصلی، دولت و رژیم آمریکا است

وی با بیان اینکه هنوز در سوریه و عراق همین حمایت های آمریکا از تروریست ها ادامه دارد و شاهد آن بودیم و حملات علیه مردم انجام می شود افزود: وقتی این کشورها مدعی مقابله با جنگ و تروریست ها هستند اما از نظر اطلاعاتی، تجهیزاتی و مالی تروریست‌ها را حمایت می کنند مشخص است که تروریست اصلی خود دولت و رژیم آمریکا است و فقط بازی با کلمات دارند و شاهد حرکت های نمایشی هستیم و واقعیت چیز دیگری است.

این فعال رسانه با تأکید بر این مطلب که مردم منطقه بیدار شدند و متوجه چهره اصلی آمریکا شدند تصریح کرد: بر اساس ادعاهای دروغین حقوق بشری غربی ها کاملا نفاق در غرب قابل مشاهده است؛ کشورهای طرفدار منافقین می توانستند در روزی که انتخابات ایران در کشورهای دیگری برگزار شد از رأی‌دهندگان ایرانی از نظر امنیتی حمایت و دفاع داشته باشند تا مردم بدون اذیت و تنش از حق رأی خودشان استفاده کنند اما تصاویری شاهد بودیم که افرادی در روز انتخابات در آمریکا، کانادا و اروپا دچار ضرب و شتم قرار گرفتند.

وی افزود: گروهک های مانند منافقین و سایر بخش های ضد جمهوری اسلامی ایران نفاق خودشان را نشان دادند و تنها به صورت نمایشی طرفداری خودشان را از دموکراسی و حقوق بشر اعلام می‌کنند و صرفاً در ظاهر اینطور نشان می‌دهند که نگران حقوق بشر برای مردم ایران هستند؛ کدام حقوق بشر؟ کدام دموکراسی؟ در این گروهک ها اصلا ظرفیت مخالفت با سیاست‌های غلط آنها وجود ندارد و کسی نمی تواند دیدگاه دیگری هم داشته باشد.

کارشناس شبکه بین‌المللی پرس‌تی‌وی خاطرنشان کرد: اتفاقا افراد این گروهک‌های نفاق برای مردم خیلی خطرناک هستند و هیچ ظرفیتی برای پذیرش مخالفت ندارند و اگر کسی دیدگاه دیگری داشته باشد ما دیدیم که چگونه با او برخورد شده است.

ادعای در دست گرفتن حکومت از سوی منافقین فاجعه است

وی با اشاره به اینکه این روزها ادعای در دست گرفتن حکومت از سوی منافقین فاجعه است افزود: مانند آمریکایی که طرفدار این گروهک منافقین هستند از ابتدای انقلاب تا امروز شاهد بودیم که چه میزان از خشونت از سوی منافقین در رفتار با مردم صورت گرفته است و آمریکا نیز به این گروهک‌های خشن به دید گروه های آزاد نگاه کرده و آنها را تروریست نمی داند.

هاشمی گفت: رسانه‌های رسمی کانادا به کشف گور دسته جمعی واکنش نداشته اند و بیشتر واکنش ها از شبکه‌های اجتماعی مستقل مردمی هستند و اینطور مردم این کشور آگاهی پیدا می کنند چرا که در شبکه‌های رسمی زیاد به این موضوع پرداخته نشده چراکه به منفعت این کشور نیست و همیشه قصد دارند اعلام کنند فقط خودشان آزاده هستند و حقوق بشر رعایت می شود.

نادیده گرفته شدن کشف گور دسته جمعی کانادا در رسانه‌های غربی

وی افزود: رویکرد اصلی این بوده که طرفداران نظام ایران موافق حقوق بشر نیستند و رسانه های غربی موضوع کشف گور دسته جمعی در کانادا را مانند سایر قضایای تروریستی دنیا همچون سوریه و عراق نادیده گرفتند و با سیاه‌نمایی حقایق را برعکس نشان دادند و از گروه های تروریستی خودشان چهره مثبت نشان می‌دهند.

این فعال رسانه اظهار کرد: ایران فعالیت‌های روشنگرانه خودش را باید ادامه دهد و امیدواریم با روی کار آمدن ریاست جمهوری جدید ایران هر روز قوی تر شود و باید روی ظرفیت های خودمان حساب کنیم و جنبه استقلال کشور بیشتر مورد توجه قرار گیرد.

وی با تأکید بر اینکه از دشمنان و غربی ها نباید انتظار کمک و همکاری با ایران داشته باشیم افزود: ایران در حال پیشرفت بوده و باید بتواند اقتصاد داخلی کشور قوی‌تر شود و نکته اصلی همین روی پای خود ایستادن ایران و داشتن اعتماد به نفس مردم ایران است تا مردم این اعتقاد را پیدا کنند که می‌توانند و باید برای رسیدن به نتیجه، وحدت و تلاش همراه با توکل به خدا داشته باشیم.

انتهای پیام/

Share/Save/Bookmark
 
{DOC_FEEDBACK_FORM}