کد مطلب: 53466
 
در همایش بسیج، رسانه و سرداران قلم مطرح شد
سایت زاهدانه موفق به کسب رتبه برتر در جشنواره ابوذر/ صداقت در گفتار وظیفه اصحاب رسانه است
در همایش بسیج، رسانه و سرداران قلم سایت خبری تحلیلی زاهدانه موفق به کسب رتبه برتر جشنواره ابوذر در بخش مصاحبه شد.
تاریخ انتشار : شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۴۰
 
به گزارش زاهدانه، همایش بسیج، رسانه و سرداران قلم صبح امروز با حضور خانواده شهید نیک پور و شهید خزایی و جمعی از اصحاب رسانه در سالن اجتماعات مهمانسرای سپاه سلمان استان برگزار شد.
در این همایش از خانواده شهدای رسانه، منتخبین جشنواره ابوذر و رسانه‌های فعال تجلیل شد که سایت خبری تحلیلی زاهدانه موفق به کسب رتبه برتر جشنواره ابوذر در بخش مصاحبه شد.
لازم به ذکر است در بخش رسانه های انقلابی جشنواره ابوذر نیز محمد هادی طهرانی مقدم از سایت عصر هامون، سید مجتبی طباطبایی زاده از روزنامه سیستان و بلوچستان، شیوا سرگزی از خبرگزاری فارس و آرشام هنرکار از خبرگزاری تسنیم به ترتیب موفق به کسب رتبه های برتر شدند.
همچنین آرشام هنرکار در بخش گزارش نویسی، جواد قنبری در بخش یادداشت نویسی، محمد فنایی در بخش عکاسی و نجمه خسروپرست در بخش مصاحبه موفق به کسب رتبه های برتر این جشنواره شدند.

تقوا اکسیری کارآمد در زندگی

مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه سلمان در این همایش وظیفه اصحاب رسانه را صداقت در گفتار عنوان کرد و اظهار داشت: بزرگترین امانتی که خداوند بر دوش انسان ها نهاده صداقت است که نباید در آن تخطی کنیم.
حجت الاسلام طهرانی زاده با بیان اینکه تقوا را اکسیری است که در تمام مراحل فردی و اجتماعی کار ساز و کارآمد است، گفت: اگر انسان در این حوزه گام بردارد و کارهای خود را وفق آن انجام دهد آن کار رنگ و بوی قرآنی و الهی دارد.
وی با بیان اینکه ارکان اصلی انقلاب، اسلام است، افزود: موتور این حرکت اسلام، قرآن و دین است که در این مسیر مدیریت کلان مقام معظم رهبری نقشه راه و هدایت گر بشریت است.
این مسئول با بیان اینکه مردم محوریت اصلی انقلاب هستند، ادامه داد: استکبار ستیزی از شعارهای اصلی است که نباید به فراموشی سپرده شود.

به پرورش خبرنگاران تراز انقلاب اسلامی گام برداریم
جانشین فرماندهی اقشار بسیج سپاه سلمان استان بیان کرد: باید در راستای عمق بخشی انقلاب اسلامی با پرورش خبرنگاران تراز انقلاب اسلامی گام برداریم.
سرهنگ رضا لطیفی ادامه داد: خبرنگاران باید مسائل پیرامون قبل از انقلاب، انقلاب، اهداف انقلابی، رهبر کبیر انقلاب و رهبر معظم انقلاب اسلامی را بشناسند و تحلیلگرانی به روز در عرصه های سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و غیره باشند.
وی گفت: خبرنگار باید یک سفیر انقلابی و به اهداف انقلابی توجیه باشد و دیگران را نیز توجیه کند.

در عرصه جنگ نرم رسالت رسانه ها سنگین است
مسئول سازمان بسیج رسانه سیستان و بلوچستان نیز در این همایش وظیفه اصحاب رسانه را ترویج و تبیین گفتمان انقلاب اسلامی و انقلابی ماندن دانست و گفت: در عرصه جنگ نرم رسالت رسانه‌ها بسیار سنگین است که این مهم می طلبد خبرنگاران بیش از پیش در مقابل توطئه‌های دشمن آگاه و هوشیار باشند.
سرهنگ علی بیگی با بیان اینکه وضعیت استان در جشنواره ابوذر مطلوب است، افزود: از سال آینده می طلبد که آثار بیشتری در این جشنواره ارائه شود.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark