کد مطلب: 56779
 
9دی الگوی ولایتمداری مردم ایران اسلامی در کل جهان/داشتن بصیرت رمز پیروزی مردم در مقابل فتنه ها
حماسه 9دیماه سال88به یک الگو برای مردم انقلابی و آزادیخواه جهان در زمینه پایبندی و ولایت مداری تبدیل شده است.
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۴۱
 
به گزارش زاهدنیوز، هر جامعه ای در طول تاریخ یک اتفاقات تلخ و شیرین را برای خود به ثبت رسانده که این وقابع در اذهان عموم جا گرفته است.
در کشور ایران وقایعی به مثل پیروزی انقلاب اسلامی، جنگ تحمیلی 8ساله، فتنه 88 و غیره وقابعی است که در اذهان ماندگار شده و نسل به نسل انتقال داده می شود.
در سال 88به بهانه انتخابات، گروه های فتنه گر برنامه ریزی کرده و از قبل از انتخابات طرح هایی را به مثل زمینه چینی برای اعلام تقلب و راه اندازی تظاهرات و تجمعات آغاز کرده بودند.
ادعای وجود تقلب در انتخابات فقط بهانه بود چون بارها به افراد اعلام شد که مستندات خود مبنی بر وجود تقلب و تخلف در انتخابات را ارائه بدهید و بعدها مشخص شد تقلب بهانه بود و هدف اصلی اساس نظام و انقلاب بوده است.
در این سال برخی در قبل از انتخابات ریاست جمهوری با شعار «اگر تقلب بشه-ایران قیامت میشه» تجمعاتی در گوشه و کنار شهرها با مدیریت فتنه گران انجام دادند و در حین برگزاری انتخابات نیز افرادی از گروه های خواص نیز با آنان همراهی و از این افراد حمایت کردند.
کسانی که ادعا تقلب داشتند و به خیابان آمدند زمینه را برای سلطنت طلب ها و منافقین آماده کردند و مشخص شد دشمن با این کارها قصد برهم زدن وحدت بین مردم ایران را داشت.
در آن ایام و قبل از 9دی، رسانه های برخی از دولت های مرتجع و وابسته به دشمنان این مرز و بوم در منطقه خبرهایی مبنی بر اتمام کار نظام مقدس جمهوری اسلامی را انتشار داده بودند، آنان میدانستند پشت پرده این جریان چیست و براین اساس اطمینان داشتند که نظام مقدس جمهوری اسلامی در سال 88نابود خواهد شد.
پس از اعلام نتابج انتخابات، تجمعات و تظاهرات هایی به بهانه تقلب در کشور برگزار شد و با اقدامات باعث کشته شدن چندین نفر شدند و خسارات زیادی نیز به اموال عمومی وارد شد.
فتنه‌گران در ماجرای فتنه 88 با غبارآلود کردن فضای جامعه مردم را دچار اشتباه کرده بودند و به فرموده رهبر معظم انقلاب کشور را تا لبه پرتگاه پیش بردند، تقلب اسم رمز و بهانه‌ای برای کودتای مخملین بود که توسط پیاده نظام دشمن در کشور مطرح شد و دشمنان نیز با تمام توان به صحنه آمدند.
در دهه اول دی ماه سال 88و در روز عاشورا برخی به خیابانها آمده و کف و سوت می زدند و در آنجا بود که مردم با هدایت های مقام معظم رهبری متوجه شدند تقلب در انتخابات بهانه ای بیش نبوده و قصد این افراد تنها براندازی نظام و ایجاد تنش در کشور بوده است و براین اساس در روز 9دی ماه جریان انقلابی به داخل خیابان ها آمده و باعث از بین رفتن فتنه 88شدند.
دشمنان تلاش فراوانی برای پدید آوردن فتنه ۸۸ کردند، آنان ۲۰سال برای اجرای این فتنه برنامه ریزی کردند و مردم ما تمام این بیست سال تلاش را در ۹دی ۸۸ به یکباره به هم ریخته و تمام نقشه های آنان را خراب کردند.
امروزه با توجه به هوشیاری و حمایت مردم از نظام و رهبر معظم انقلاب، پایداری نظام دو چندان شده و پایه و اساس نظام سلطه در حال تزلزل و فرو پاشی است.
مردم ایران اسلامی پایبند نظام هستند و برای پایداری آن، شهید داده اند، در کل تاریخ اسلام بعد از زمان پیامبر (ص) هیچ کشور و نظامی به مثل ایران اسلامی وجود نداشته است.
انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark
 
{DOC_FEEDBACK_FORM}