کد مطلب: 57084
 
مدیر کل تعزیرات حکومتی سیستان و بلوچستان خبر داد:
تشکیل 931پرونده تخلفاتی در طی ایام نوروز98
مدیرکل تعزیرات حکومتی سیستان و بلوچستان گفت: در قالب طرح نظارتی ویژه ایام پایانی سال 97 و نوروز 98، تعداد 931پرونده تخلفاتی در شعب کشیک تعزیرات حکومتی تشکیل شد.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۸ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۵۳
 
حیدر میرزایی در گفت و گو با خبرنگار زاهدنیوز، افزود: طرح نظارتی ویژه ایام پایانی سال 97 و نوروز 98 توسط اداره کل تعزیرات حکومتی با همراهی سایر دستگاه های مرتبط از جمله دادستانی، فرمانداری ها، سازمان صنعت معدن و تجارت، اتاق اصناف، دانشگاه علوم پزشکی زاهدان، زابل و ایرانشهر، دامپزشکی و راهداری و حمل نقل و غیره در راستای نظارت بر سطح بازار، مراکز خدماتی درون شهری و بین راهی اجرا شد.
وی بیان کرد: طرح نظارتی از 7 اسفند سال گذشته آغاز و تا 15 فروردین سال جاری ادامه داشت که نیروهای تعزیرات حکومتی در ایام تعطیل حتی روز عید نوروز نیز به صورت کشیک مشغول به خدمت به هموطنان بوده اند و در صورت مراجعه و اعلام گزارش توسط شهروندان، موضوع با فوریت بررسی و رسیدگی به پرونده نیز خارج از نوبت انجام شده است.

وی افزود: در مدت اجرای طرح نظارتی، 931 فقره پرونده تخلفاتی در حوزه کالا و خدمات و بهداشت دارو درمان و دامپزشکی تشکیل شده که از این تعداد به 930 فقره پرونده رسیدگی و متخلفین به میزان 7 میلیارد و 429 میلیون ریال جزای نقدی در حق شاکیان خصوصی و دولت محکوم شده اند.

میرزایی در ادامه گفت: در اجرای این طرح، تلاش بر کیفی بودن گشت ها بوده و بیشترین توجه نیز به مراکز عرضه و فروش مواد غذایی، آرایشی بهداشتی، پوشاک، میوه و تره بار، کیف و کفش، رستوران ها، هتل و مسافرخانه ها، پایانه های مسافربری و جایگاه های عرضه فرآورده های نفتی بوده است.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان در پایان تصریح کرد: شهروندان با آشنایی بیشتر و بهتر از صلاحیت های سازمان تعزیرات حکومتی می توانند مانع تضییع حقوق خود شوند و تعزیرات حکومتی را نیز در شناسایی بهتر متخلفین یاری گر باشند.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark
 
{DOC_FEEDBACK_FORM}