کد مطلب: 57822
 
تقارن اربعین سردار سلیمانی با راهپیمایی 22 بهمن افتخار بزرگی برای ملت ایران است
امام جمعه اهل سنت مینان سرباز گفت: مقارن شدن چهلم سردار دلها، سردار سلیمانی با 22 بهمن افتخار بزرگی برای ملت ایران است.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۵
 
مولوی عنایت الله رسولی زاده در گفت و گو با خبرنگار زاهدنیوز بیان کرد:دشمنان بدانند ما انقلاب و کشور خود را دوست داریم و مقارن شدن چهلم سردار دلها، سردار سلیمانی با 22 بهمن افتخار بزرگی برای ملت ایران است و درواقع شهید شدن در راه اسلام و انقلاب آرزوی هر ایرانی و افتخاری بسیار بزرگ است.

امام جمعه اهل سنت مینان سرباز افزود: حمایت از مستضعفان و مظلومان یکی از مهمترین اهداف گفتمان انقلاب اسلامی است و ملت ایران با حضور یکپارچه و منسجم خود در راهپیمایی 22 بهمن می توانند مهر تاییدی بر این تفکر بزنند چراکه ما حاضریم در بدترین شرایط معیشتی زندگی کنیم اما وجبی از خاک کشور را به بیگانگان ندهیم.

وی ادامه داد: حضور مردم در صحنه یعنی مقاومت در برابر فشارها و تحریم های دشمن که با اعمال این تحریم ها درواقع می خواستند ملت ما را تسلیم خواسته های خود کنند اما با وجود تمام شکست هایی که در 41 سال گذشته از این ملت خورده اند، هنوز هم مردم ولایت مدار و انقلابی ایران را نشناخته اند چراکه ملت ایران هیچ گاه تسلیم نخواهد شد و با قدرت به راه خود ادامه خواهد داد.

رسولی زاده خاطر نشان کرد: حضور یکپارچه ملت ایران در راهپیمایی 22 بهمن می تواند از ارزش ها و آرمان های انقلاب اسلامی صیانت کرده و حضور همه اقشار مردم شیعه و سنی در صحنه درواقع تکلیفی است که از ابتدای انقلاب اسلامی برعهده هر ایرانی بوده و خواهد بود.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark
 
 
{DOC_FEEDBACK_FORM}