کد مطلب: 56670
 
حادثه تروریستی چابهار نشانه طینت شیطانی دشمنان است/این تحرکات بی جواب نخواهد ماند
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: دشمنان میهن اسلامی ایران از دیرباز با اقدامات خصمانه متفاوت، دشمنی دیرینه خود را با این مرز و بوم نشان داده اند.
تاریخ انتشار : شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۲۰
 
به گزارش زاهدنیوز، سید عباس صالحی در حاشیه تشییع دو پیکر شهید والامقام داریوش رنجبر و شهید والامقام ناصر درزاده در چابهار اظهار کرد: امنیت و اقتدار این ملت با خون هزاران شهید خوشنام و گمنام به دست آمده است و با انتحاری و انفجار اراده ملت و قدرت ما برای مقابله با دشمنان مستحکم تر خواهد شد.
وی با اشاره به حضور پرشور مردم و مسئولین در این مراسم افزود: عوامل این حادثه تروریستی در هر جای دنیا که باشند به سزای عمل ننگین خود خواهند رسید علاوه بر اینکه این کشور دشمنانی خونخوار تر و رذل تر این این عوامل گول خورده در حادثه تروریستی انتظامی دارد.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ادامه داد: ما هیچ گاه از مواضع انقلابی، دینی و اسلامی خود در رسیدن به اهداف و آرمان های این کشور دست برنخواهیم داشت و با قدرت این تحرکات را محکوم می کنیم.
استاندار سیستان و بلوچستان نیز در این مراسم عنوان کرد: عوامل تروریستی این حادثه قطعا به سزای عمل قبیحانه خود خواهند رسید و ملت ما هیچ گاه از مواضع خود بر ضد دشمنان کوتاه نخواهند آمد.
احمد علی موهبتی شهدا را سرمایه افتخار این کشور دانست و تاکید کرد: وقتی که عامل انتحاری به درب مرکز فرماندهی انتظامی حمله کرد برایش مهم نبود در آن اطراف کودک کشته شود یا پیر همچنانکه دیدیم در میان زخمی ها خانم باردار و نوجوان ۱۶ ساله وجود دارد.
امام جمعه شهرستان چابهار ضمن محکومیت این حمله تروریستی تشریح کرد: دشمن همواره بی رحمانه این انقلاب را نشانه می رود برای رسیدن به اهداف متفاوت خواه اقتصادی باشد و خواه فرهنگی برایش فرقی نمی کند کودک کشی کنه یا پیر و جوان را به قتل برساند.
حجت الاسلام والمسلمین سید محمد موسوی استکبار جهانی را عامل اصلی ضلالت و ناامنی در منطقه دانست و خاطرنشان کرد: حادثه تروریستی انتظامی در چابهار یادآور حادثه تروریستی تاسوعا در سال 89 می باشد و این خون های ناحق ریخته شده بر روی زمین توسط خداوند که سخت ترین منتقم می باشد گرفته خواهد شد و نیروهای این کشور در این خصوص ساکت نخواهند نشست.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark
 
{DOC_FEEDBACK_FORM}