کد مطلب: 60504
 
آیین افتتاح 40 پروژه محرومیت‌زدایی در سیستان وبلوچستان
همزمان با هفته بسیج آیین افتتاح ۲۵۵۰ پروژه محرومیت‌زدایی توسط بسیج سازندگی و با حضور مخبر معاون اول رئیس جمهور در کشور آغاز شد.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳۰ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۰۰
 
به گزارش زاهدنیوز، غلامرضا ملایی، مسئول بسیج سازندگی سپاه سلمان از این تعداد 40 پروژه محرومیت زدایی در سیستان وبلوچستان کلنگ زنی و عملیات ساخت آنان در دستور کار قرار گرفت.

وی به تشریح اقدامات انجام شده توسط این قشر از بسیج با هدف خدمت بی منت و ارائه خدمات و محرومیت زدایی در نقاط مختلف سیستان وبلوچستان اشاره کرد و گفت: این پروژه ها شامل ساخت 6 مدرسه، پنج خانه محروم، راه اندازی آب تصفیه کن و مرمت خانه محروم را در بر می گیرد که در اقصی نقاط استان از شمال تا جنوب انجام خواهد شد.

به گفته مسئول بسیج سازندگی سپاه سلمان استان؛ ارزش ساخت و تکمیل پروژه های فوق 60 میلیارد و 400 میلیون ریال است.

وی در بخش دیگر نیز با بیان اینکه محرومیت زدایی یکی از برنامه های مهم بسیج و سپاه است، ادامه داد: احداث هزار واحد مسکونی استاندارد برای حاشیه نشینان شهر چابهار در منطقه مراد آباد یکی از اقدامات مهم و اثرگذار سازمان بسیج مستضعفین در این خطه از کشور است که ساخت آن در چهار فاز با پیشرفت فیزیکی بیش از 60 درصد در دستور کار بوده و با تمام توان و همت و با کیفیتی مطلوب در دست ساخت است.

ملایی با تاکید بر این مطلب که پشتیبانی این پروژه عظیم با بسیج سازندگی است، اظهار کرد: ساخت این تعداد واحد مسکونی هدیه بسیج به مردم حاشیه نشین بوده؛ و بسیج سازندگی و سازمان بسیج این آمادگی را دارند که خدمت گذار مردم برای توسعه استان باشند.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark
 
{DOC_FEEDBACK_FORM}