کد مطلب: 57715
 
پیروانی گزینه اصلی جانشینی کالدرون شد
افشین پیروانی مستعدترین گزینه برای جانشینی گابریل کالدرون در صورت فسخ قرارداد این مربی آرژانتینی خواهد بود.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۰ دی ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۱۲
 
به گزارش زاهدنیوز ؛ گابریل کالدرون از باشگاه پرسپولیس طلبکار است و انتظار دارد تا قسط دوم مطالبات وی پرداخت شود اما باشگاه پرسپولیس در شرایط کنونی آمادگی پرداخت ۳۰۰ هزار دلار را به این مربی آرژانتینی ندارد.

این موضوع باعث شده تا گابریل کالدرون به عناوین مختلف باشگاه پرسپولیس را تحت فشار قرار دهد و حتی دو هفته پیش در جلسه فنی با بازیکنان تیم اعلام کرد اگر مطالبات معوقه‌اش پرداخت نشود، همانند آندره‌آ استراماچونی که از استقلال جدا شد، قراردادش با پرسپولیس را فسخ می‌کند چون اختیار این کار را بر اساس مفاد قرارداد دارد.

تهدید کالدرون با واکنش افشین پیروانی سرپرست تیم پرسپولیس همراه شد و طرفین با هم دچار درگیری لفظی شدند. این موضوع باعث شده تا کالدرون از محمدحسن انصاری‌فرد بخواهد پیروانی از سمت سرپرستی کنار گذاشته شود که چنین خواسته‌ای در حیطه وظایف سرمربی پرسپولیس نیست.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با توجه به اینکه خواسته کالدرون غیرمنطقی است و تیمش در صدر جدول رده‌بندی قرار دارد، تصمیم دارد در صورت نرسیدن به توافق برای پرداخت مطالبات با کالدرون، اگر این مربی تصمیم به فسخ قرارداد گرفت، پیروانی را به‌عنوان سرمربی موقت پرسپولیس انتخاب کند تا در آینده بتواند مسائل فنی سرخ‌پوشان را حل کند.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark
 
 
{DOC_FEEDBACK_FORM}