کد مطلب: 59155
 
دستگیری باند سارقان علمک های گاز در زاهدان/ پرونده آتش سوزی خودروهای شهروندان روی میز پلیس آگاهی
باند سارقان که در اقدامی خطرناک دست به سرقت علمک های گاز در زاهدان می زدند در پی پیگیری های خبرنگار عصرهامون دستگیر شدند.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۳۷
 
به گزارش زاهدنیوز،به نقل از عصرهامون، طی روزهای اخیر تصاویر و ویدئوهایی مبنی بر سرقت علمک های گاز، آتش سوزی 2 خودرو در خیابان بهشتی و سرقت یک خودرو در خیابان دانشگاه زاهدان در فضای مجازی خبر ساز شد، برای پیگیری این موضوع تماس های مکرری با مسئولان امر گرفته و منجر به نتیجه شد.
 
خبرنگار ما، ابتدای امر موضوع سرقت علمک ها ازولی محمد بامری، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار زاهدان پیگیر شد که وی از این موضوع اطلاعی نداشت و اذعان کرد که این مهم را پیگیری می کند.

پیگیری موضوع پس از طرح از سوی عصرهامون
 
این مقام مسئول در ادامه پیگیری های خبرنگار ما گفت: موضوع سرقت علمک ها در شورای تامین مطرح و کلیپ دریافتی از طریق پایگاه خبری عصرهامون، جهت پیگیری به فرمانده انتظامی زاهدان ارسال شد، اما هنوز اطلاعاتی در این باره دریافت نکرده ایم.
 
در ادامه جهت پیگیری موضوع با سردار احمد طاهری، فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان نیز تماسی برقرار شد که وی در این باره گفت: در خصوص سرقت علمک های گاز در زاهدان پیگیری هایی انجام و در نتیجه نیروی انتظامی زاهدان شب گذشته موفق به دستگیری باند سارقان علمک ها شد.

اعلام اطلاعاتی تکمیلی تا 48 ساعت دیگر
 
وی ادامه داد:  در حال حاضر اقدام های لازم جهت تکمیل تحقیقات و شناسایی همدستان این سارقان در دست انجام است و تا 48 ساعت دیگر اطلاعات تکمیلی اعلام می شود.
 
طاهری در خصوص آتش سوزی 2 خودرو در خیابان بهشتی زاهدان هم گفت: پرونده آتش سوزی خودروها توسط پلیس آگاهی در دست اقدام و بررسی قرار دارد، هنوز نتیجه قطعی حاصل نشده است، اما موضوع پیگیری می شود.
 
وی در رابطه با سرقت خودرو در خیابان دانشگاه زاهدان نیز بیان کرد: اطلاعی از این موضوع ندارم، اما در صورت دریافت گزارش به طور قطع پیگیری های لازم جهت دستگیری سارقان توسط نیروی انتظامی انجام می شود.  

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
 
{DOC_FEEDBACK_FORM}