کد مطلب: 52963
 
نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی:
از این پس آقای رئیس جمهور دلواپس باشد/ نقض برجام نتیجه عدم توجه به تذکرات رهبری بود/ مشکل اصلی حقوق های نجومی آئین نامه های دولتی است
نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی مشکل اصلی حقوق های نجومی را آئین نامه های دولتی عنوان کرد.
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۰۶
 
حسینعلی شهریاری در گفت وگو با خبرنگار زاهدانه در خصوص اینکه چرا پس از هشت ماه افشاگری در موضوع حقوق های نجومی مدیران به تذکرات دیوان محاسبات بی تفاوت بوده و دولت سکوت کرده است، افزود: افرادی که حقوق های نجومی دریافت کرده از یاران دولت بودند و از آنجایی که در بسیاری مواقع از دولت حمایت می کردند به نوعی دولت به آنها بدهکار است.

دست یک عده را بازگذاشتد تا نتیجه این شد
وی گفت: خوشبختانه با پیگیری و تذکرات مقام معظم رهبری، قوه قضائیه و دیوان محاسبات برخی از منابع مالی برگشت داده شد و چند نفری که ماندند نیز مقرر شد تا چند روز آینده منابع را برگشت دهند.
نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این سوال که برخی نامه ای که با امضای طیب نیا به شرکت های بیمه و بانک ها رفته را مقصر اصلی حقوق های نجومی می دانند، افزود: انسان همیشه زیاده طلب است و سعی دارد حداکثر استفاده را از امور داشته باشد، در این زمینه نیز اشکال از سیستم اداری بود به گونه ای که دست یک مجموعه را باز گذاشتند تا هر کاری انجام دهند غافل از اینکه در کشوری زندگی می کنند که برخی فقط با پول یارانه زندگی که نه مُردگی می کنند تا روزشان به شب سپری شود.

مشکل اصلی حقوق های نجومی آئین نامه های دولتی است
وی در تکمیل مطلب فوق مشکل اصلی حقوق های نجومی را آئین نامه های دولتی مطرح کرد و گفت: دست مدیران را باز گذاشتند که هر طور دلشان خواست عمل کردند.

از این پس آرئیس جمهور و دولتمردان دلواپس باشند
شهریاری در ادامه با اشاره به بدعهدی آمریکا در برجام بیان کرد: دولتمردان کاری برای مردم انجام ندادند، آنها فکر می کردند اجرای برجام مشکلات را حل می کند اما با اعتماد به آمریکا و امضای برجام، هم چرخ سانتریفیوژها و هم چرخ کارخانه ها و زندگی مردم را از کار انداختند.
وی ادامه داد: علی رغم پیش بینی های رهبر انقلاب و تاکیدات فراوان ایشان مبنی بر اینکه نباید به آمریکا اعتماد کرد و تعدادی از نمایندگان و دلسوزان انقلاب نیز تذکر داده بودند اما دولت همیشه متهم می کرد که شما دلواپس هستید، اکنون پس از یکسال اگر قرار است کسی دلواپس باشد خود آقای رئیس جمهور و دولتمردان هستند.
نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: انقلابیون تا زمانی که چنین دولتمردانی روی کار باشند قطعا دلواپس خواهند بود.

نقض برجام نتیجه عدم توجه به تذکرات رهبری است
وی اضافه کرد: چند ماه دیگر تا پایان عمر دولت باقی نمانده بگونه ای که تعداد زیادی از وعده های انتخاباتی از جمله اقتصاد 100 روزه یا وعده های برجام عملی نشد که این مهم خود تاثیر بسیاری در نتیجه انتخابات سال 96 خواهد داشت.
شهریاری در پایان تاکید کرد: اگر از همان ابتدا به تذکرات رهبر انقلاب توجه می شد امروز رئیس جمهور مجبور نبود در مقابل بدعهدی آمریکا بگوید ما مقابله به مثل می کنیم.
انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark
 
 
{DOC_FEEDBACK_FORM}