کد مطلب: 57842
 
استقرار تیم بهداشتی در نمایشگاه کتاب زاهدان
معاون فرهنگی فرهنگ و ارشاد اسلامی سیستان و بلوچستان گفت: تیم بهداشتی برای عدم ورود افراد مشکوک به علائم بیماری کرونا در درب ورودی نمایشگاه کتاب زاهدان مستقر شده اند.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۰
 
مرتضی سلطانی نژاد در گفت و گو با خبرنگار زاهدنیوز بیان کرد: بیست و یکمین نمایشگاه کتاب روز گذشته در سایت جدید نمایشگاه های بین المللی زاهدان گشایش یافت.

معاون فرهنگی فرهنگ و ارشاد اسلامی سیستان و بلوچستان ادامه داد: برخلاف آنچه که گفته می شود دسترسی دوستداران کتاب به این نمایشگاه سخت است و ریزش بازدید کنندگان را خواهیم داشت اما در اولین روز از نمایشگاه شاهد حضور چشمگیر مردم بودیم.

سلطانی نژاد گفت: فرهنگ و ارشاد اسلامی برای خدمات رسانی به دوست داران کتاب با شهرداری و اتوبوسرانی مکاتباتی داشته تا 4 دستگاه اتوبوس در محل نمایشگاه مستقر شوند و دوستدارن کتاب را از چهار نقطه شهر به محل نمایشگاه می رسانند.

وی به ویژگی های سایت جدید نمایشگاه های بین المللی زاهدان اشاره کرد و افزود: سایت جدید نمایشگاه های بین المللی زاهدان برای نمایشگاه کتاب شرایط ایده آل را ایجاد کرده و جانمایی غرفه ها منطقی است و استانداردهای لازم مدنظر قرار گرفته و فاصله غرفه ای با غرفه روبه رو آن چهار متر است که از ازدحام جمعیت و شلوغی می کاهد.

معاون فرهنگی فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به اینکه 210 غرفه در این نمایشگاه وجود دارد، تصریح کرد: بیست و یکمین نمایشگاه کتاب تا 9 اسفند در نوبت عصر از ساعت ۱۵ تا ۲۱ میزبان دوستداران کتاب خواهد بود.

سلطانی نژاد گفت: با توجه به شیوع بیماری کرنا، غرفه ای به دانشگاه علوم پزشکی اختصاص داده شده تا آموزشهای لازم و شفاف سازی در این غرفه به مردم در مورد بیماری کرونا انجام شود.

وی درپایان خاطرنشان کرد: همچنین تیم بهداشتی برای عدم ورود افراد مشکوک به علائم بیماری کرونا در درب ورودی نمایشگاه کتاب زاهدان مستقر شده اند تا در صورت مشاهده بیمار، او را قرنطینه کنند.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark
 
 
{DOC_FEEDBACK_FORM}