کد مطلب: 56799
 
در گفت وگو با رئیس هیئت وزنه برداری سیستان و بلوچستان مطرح شد:
تخصیص یک سالن ورزشی برای بانوان در زاهدان
رئیس هیئت وزنه برداری سیستان و بلوچستان گفت: بانوان وزنه بردار زاهدانی برای اولین بار در شهرستان زاهدان صاحب سالن اختصاصی شدند.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۴۰
 
محمداسحاق نارویی در گفت و گو با خبرنگار زاهدنیوز، افزود: در کل استان در حال حاضر 20وزنه بردار زن مشغول به فعالیت هستند که از این تعداد6نفر مربوط به شهر زاهدان می باشد.
وی ادامه داد: با توجه به اینکه طی دوسال اخیر ورزش وزنه برداری در حوزه بانوان استان فعال شده، این سالن می تواند نوید بخش آینده ای درخشان در حوزه این ورزش در حوزه بانوان استان باشد.
وی با اشاره به اینکه این سالن در دهکده المپیک قرار دارد، اظهار کرد: در حال حاضر زاهدان و سراوان در حوزه وزنه برداری بانوان فعال و امیدواریم به زودی شاهد فعال شدن این رشته ورزشی برای بانوان در کل شهرهای استان باشیم.
رئیس هیئت وزنه برداری سیستان و بلوچستان گفت:در ماه های گذشته چند نفر از ورزشکاران وزنه بردار استان به دوره های تربیت مربی وزنه برداری اعلام شده اند و وزشکاران و علاقمندان این رشته ورزشی زیر نظر آنها مشغول به آموزش می باشند اما در راستای بهره گیری از ظرفیت اساتید کشوری، در نیمه اول بهمن ماه یک دوره مقدماتی وزنه برداری با حضور مربی فدراسیون ویژه بانوان در استان برگزار خواهد شد.
انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark
 
{DOC_FEEDBACK_FORM}