کد مطلب: 60497
 
مدیر سازمان بسیح کارگری و کارخانجات سپاه سلمان سیستان وبلوچستان
اجرای 875 ساعت «شیفت ایثار» به همت کارگران بسیجی در سیستان وبلوچستان
محمد قورزایی از اجرای 875 ساعت «شیفت ایثار» به همت کارگران بسیجی در این استان خبر داد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۵
 
محمد قورزایی، مدیر سازمان بسیح کارگری و کارخانجات سپاه سلمان سیستان وبلوچستان در گفت وگو با خبرنگار زاهد نیوز از اجرای 875 ساعت «شیفت ایثار» به همت کارگران بسیجی در این استان خبر داد و گفت: به مناسبت چهل و دومین سالگرد هفته بسیج ۵۳ واحد تولیدی در اقصی نقاط استان اقدام به مشارکت در این امر خداپسندانه کردند.

وی افزود: یکی از اهداف این طرح مداومت کاری بدون دستمزد است که در این خصوص علیرغم شیوع ویروس منحوس کرونا و وارد شدن فشار اقتصادی و معیشتی به جامعه کارگری، اما این زحمتکشان مظلوم در صف مقدم خدمت به آسیب‌دیدگان ایستاده و ادای دِین می کنند.

به گفته این مسئول، با توجه به اینکه یکی از اهداف دشمن مایوس کردن مردم وخاموشی چرخ واحدهای تولیدی است، کارگران بسیجی با حضور پویا و فعال خود در جبهه اقتصادی توطئه شوم دشمنان را نقش برآب و خنثی کرده اند.

وی تصریح کرد: کارگران بسیجی با هدف کاهش آلام مردم پس از ساعت اداری بدون هیچ مزد و منتی به فعالیت خود ادامه داده که این مهم نشان از عزم جزم آنان در پویایی چرخ کارخانجات و واحدهای تولیدی و همچنین جهادی از جنس انسان دوستی دارد که به همگان ثابت می کند در طول این چهل سال علیرغم مشکلاتی که در کشور وجود داشته اما کارگران همواره به آرمان های انقلاب و نظام اسلامی پایبند بوده اند.

مدیر سازمان بسیج عشایری در بخش دیگر سخنان خود، ادامه داد: به مناسبت هفته بسیج میز خدمت جهادی با حضور متولیان امر در دو کارخانه بافت بلوچ ‌و نیروگاه بخارشهرستان ایرانشهر با همت بسیح کارمندی و کارگری به منظور تقویت روحیه و ایجاد انگیزه و ایجاد آمادگی های لازم در مقابله با بحران ها و با با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark
 
{DOC_FEEDBACK_FORM}