کد مطلب: 53134
 
با پیگیری های زاهدانه؛
خیابان شهدای گمنام مهرشهر زاهدان آسفالت شد/ زخم های عمیق یکی پس از دیگری دهان باز می کند
چندی پیش گزارشی از مهرشهر زاهدان مبنی بر" مسیرهای پیچ در پیچ خاکی عامل نارضایتی شهروندان" در پایگاه خبری زاهدانه منتشر گردید که در پی آن خیابان منتهی به گلزار شهدای گمنام واقع در بوستان مهر به طور کامل آسفالت شد.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۰۷
 
به گزاش زاهدانه، بیشتر کوچه‌های مهرشهر زاهدان زخمی عمیق بر تن دارند. زخمی که نداشتن آسفالت، جدول کشی نامناسب، نامگذاری نبودن خیابان ها و سردرگمی شهروندان از جمله مشکلات این دیار دور افتاده از مرکز شهر است که به قول برخی مسئولان تا زمانی که تحویل شهرداری نشود امکاناتی هم به شهروندان ارائه نمی شود.
تامین امکانات آسایش و رفاه شهروندان از کارهایی است که همه خواستار آن هستند. اما وقتی فراهم کردن یک امتیاز، به قربانی شدن امکان دیگر منجر می‌شود و چهره‌ای نامطلوب پیش روی مردم می‌گذارد، دیگر خوشایند نیست.

بیان این مطلب بدین جهت است که روزانه شاهد وقوع تصادفات زیادی در ورودی مهرشهر هستیم بگونه ای که میدان های غیر استاندارد، جداول نامناسب، تاریکی معابر باعث وقوع حوادث ناگواری می شود که گاها چندین مصدوم هم برجای می گذارد.
نبود دور برگردان از دیگر مشکلاتی است که باعث شده رانندگان خلاف قانون عمل کرده و برای صرفه جویی در وقت و بنزین که این روزها قیمت آن سر به فلک کشیده مسیرهای تردد را خلاف رانندگی کنند و یا هرازگاهی شهروندان به صورت خودجوش اقدام به جابجایی جداول بین خیابان کرده تا مسیر رفت و برگشت خود را باز کنند.

علی ای حال گرچه مشکلات مهرشهر زاهدان را پایانی در کار نیست اما چندی پیش گزارشی مبنی بر" مسیرهای پیچ در پیچ خاکی عامل نارضایتی شهروندان" در این پایگاه خبری منتشر شد که در پی آن خیابان منتهی به گلزار شهدای گمنام واقع در بوستان مهر به طور کامل آسفالت شد تا زائران شهدا از خاکی بودن خیابان ابراز نارضایتی نکنند و با خیالی آسوده به زیارت شهدای گمنام نائل شوند.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark