کد مطلب: 57365
 
در همایش تجلیل از کارآفرینان برتر کمیته امدادامام خمینی(ره) مطرح شد؛
ایجاد درآمدزایی با نمایشگاه محصولات تولیدی مددجویان/ برای جذب بیشتر خیرین باید تلاش شود
نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان گفت: کارافرینی برای مددجویان، مشاوره و راهنمایی برای ارائه محصولات، نمایشگاهی دائم باشد تا درآمد مناسبی به خانواده ها برسد.
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۴ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۳۰
 
به گزارش زاهدنیوز ؛ صبح امروز همایش تجلیل از کارآفرینان برتر و امدادیاران کمیته امدادامام خمینی(ره) با حضور نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان و استاندار ، نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی، رئیس کمیته امداد و جمعی از مسئولان در زاهدان برگزار شد.

حجت الاسلام مصطفی محامی در این مراسم با اشاره به اینکه کمک به نیازمندان، کاری مومنانه است، بیان کرد:این کار، کاری مومنانه و از سر ایمان است که انسان به این فکر می افتد که به نیازمندان کمک کند و درواقع این وسیله امتحان ثروتمندان است.

نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان افزود: کمک ها و رفع نیاز نیازمندان در کمیته امداد ارزش زیادی دارد و خداوند نیز در قرآن کمک به نیازمندان و رفع نیاز فقرا را مهم دانسته و به آن اشاره کرده است.


وی ادامه داد:اینکه این خدمات در مجموعه ای که به نام امام خمینی(ره) انجام می شود هم ارزشمند است و هم زنده نگاه داشتن یاد امام(ره).


حجت الاسلام محامی تصریح کرد: کار در این مجموعه مقدس باید برای رضای خدا و بدون انتظار باشد، حتی انتظار تشکر هم نداشته باشد، کار بدون منت، اذیت و با حفظ کرامت انسانی و اسلامی و حفظ حرمت مددجویان آنها باشد.

وی با اشاره به کارافرینی برای مددجویان افزود: ارائه مشاوره و راهنمایی آنها برای ارایه محصولات مددجویان نمایشگاهی دائم باشد تا درآمد مناسبی به خانواده ها برسد.

نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان خاطرنشان کرد: با توجه به محرومیت های استان باید برای جذب بیشتر خیرین و بهترشدن خدمات و همچنین برای رشد علمی و فرهنگی مددجویان و کسانی که استعداد ویژه ای دارند تلاش بیشتری انجام شود.


انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark
 
 
{DOC_FEEDBACK_FORM}