کد مطلب: 53260
 
یکی از اساتید دانشگاه سیستان وبلوچستان مطرح کرد
هدف فتنه گران ضربه به اصل نظام است/ مخالفان روشنگری جریان 9دی دستی در فتنه داشتند
یکی از اساتید دانشگاه سیستان وبلوچستان گفت: امروز آنهایی که دم از رهبری و اطاعت از ولایت فقیه می زنند باید چندین برابر این جلسات را در سطح شهر و روستاهای کل کشور به مناسبت 9 دی برگزار می کردند اما کارشکنی کرده و مانع برگزاری این مراسمات در محافل مذهبی و مجالس دانشگاهی می شوند این افراد دستی در فتنه داشتند.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۷ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۶:۰۰
 
به گزارش زاهدانه، شب گذشته دکتر احمد خسروی یکی از اساتید دانشگاه سیستان وبلوچستان در تجمع هیئت های انقلابی شهرستان زاهدان که به مناسبت هتک حرمت فتنه گران در 6دیماه سال 88 در گلزار شهدای این شهرستان برگزار شد با اشاره به اینکه تمامی مشکلات موجود در کشور به خاطر خیانت فتنه گران در سال 88 است، اظهار داشت: ظلمی که این فتنه گران در حق نظام کردند قابل گذشت نیست.
وی با بیان اینکه دشمنی با نظام جمهوری اسلامی ایران تمامی ندارد، گفت: تا زمانی که ما بر سر مبانی، مواضع اصولی و عزت طلبی خود باشیم دشمنی با ما ادامه دارد از اینرو دفاع همچنان باقی است.
این استاد دانشگاه داشتن بصیرت، بینش و در محور ولایت بودن را عاملی جهت عدم انحراف ملت عنوان کرد و افزود: کسی می تواند عَلم دفاع از دین و آرمان شهدا را به دوش بکشد که صبر، مقاومت، بصیرت و بینش داشته باشد.
وی با بیان اینکه فتنه 88 دعوای شخصی بین دو کاندیدا نبود که بعضی آن را به دعوای انتخاباتی متصل می کنند، ادامه داد: هدف فتنه گران ضربه به اصل نظام بود.
خسروی بیان کرد: دشمن درس انقلاب مخملی را با تقلب در انتخابات ریاست جمهوری با عنوان رمز آشوب مطرح کرد تا نتیجه را به نفع خود رقم بزند از اینرو هشت ماه قبل از انتخابات طرفداران آن کاندیدای بد اخلاق سال 88 یک کمیته صیانت از آرای مردم تشکیل داد تا فکر تقلب در آرا را در افکار مردم القا کند.
وی ادامه داد: دشمن هنگامی که از طریق تحریم ها و جنگ اقتصادی نتوانست به مقاصد خود برسد این سناریو را طراحی کرد تا پایه های جمهوری انقلاب اسلامی را سست کند اما با درایت، مدیریت و هوشیاری رهبر انقلاب و مردم ولایت مدار شکست خورد.
وی با بیان اینکه برخی مانع بازخوانی فتنه 88 هستند، تصریح کرد: آنها می دانند با بازخوانی این ماجرا دشمن شناسی، جریان شناسی و جهت شناسی مردم رشد پیدا می کند و از طرفی نیز خیلی ها که در داخل و خارج هنوز در حال توطئه هستند لو می روند از اینرو مانع بازخوانی فتنه می شود.
خسروی ادامه داد: امروز آنهایی که دم از رهبری و اطاعت از ولایت فقیه می زنند و قدرت در دست دارند باید چندین برابر این جلسات را در سطح شهر و روستاهای کل کشور به مناسبت 9 دی برگزار می کردند اما کارشکنی کرده و مانع برگزاری این مراسمات در محافل مذهبی و مجالس دانشگاهی می شوند این افراد دستی در فتنه داشتند.
وی با بیان اینکه نباید راه را گم کرد تا تاریخ به انحراف برود، اضافه کرد: از آنجایی که باید حق و باطل بر دنیا آشکار شود و مسیر عزت، ولایت و نبوت گم نشود یک عده می خواهند این چراغ خاموش شود تا خود بر مردم دنیا حاکم شوند چون نان آنها در فتنه است.
وی ادامه داد: امروز یک عده می خواهند مملکت را با اعتماد و همراهی با آمریکایی ها اداره کنند و هرچه رهبر انقالب می گویند خوش بین نیستند از آن طرف دم از رهبری زده و از طرفی بر خلاف رهبری با دشمن هستند.
این استاد دانشگاه با بیان اینکه تاریخ قابلیت تکرار دارد، بیان کرد: باید جریان 9دی بازخوانی شود زیرا از قِبل همین فتنه می خواستند فاتحه نظام را بخوانند بگونه ای که مقامات نتانیاهو واسرائیلی با صراحت اعلام کرده شعار دهندگان فتنه سربازان پیاده نظام ما و سرمایه های اسرائیلی در ایران هستند.
وی با بیان اینکه تحریم ها و فشارها بر علیه جمهوری اسلامی ایران پس از فتنه شکل گرفت، افزود: در اوج فتنه عده ای از داخل بعضا آقا زاده ها به کاخ سفید گرا داده تا فشارها را بر علیه ایران بیشتر کنند از اینرو فتنه 88 باعث شد دشمن گستاخ شود.
وی با بیان اینکه منشا همه شرارت ها به خاطر حب دنیا و ریاست است، افزود: عده ای برای رسیدن به ریاست دندان دشمن را به جان ملت تیز کردند.
وی در ادامه با اشاره به موضوع حقوق شهروندی گفت: با نهایت نجابت و مظلومیت شهدای دفع این فتنه را غریبانه به خاک سپردیم آیا اینها حقوق شهروندی نداشته و یک مشت آدم فتنه گر ضد انقلابی صاحب حقوق شهروندی شدند.
این استاد دانشگاه اظهار داشت: رهبر انقلاب بارها تاکید کردند که چرا به آمریکا دل بستید، با مذاکرات مشکل حل نمی شود، سیاست ما با آمریکا 180 درجه اختلاف دارد آنها خوی غارت گری و استکبارگری داشته و با اصل نظام، انقلاب و دین مشکل دارند.
وی با بیان اینکه عامل عزت، اقتدار، پیشرفت، آرامش، شجاعت و امنیت این مملکت ولایت است، گفت: منبع قوی این مملکت رهبری، اتحاد و انسجام ملی، ارزش های اعتقادی و باورهای دینی این ملت است.
خسروی در پایان خاطر نشان کرد: رهبر انقلاب خط قرمزها را در مذاکرات انتخاب کرده و فرمودند به آمریکا اعتماد نکنید، برجام خسارت محض است اما حالا می گویند هرکاری را با اطلاع رهبری انجام دادیم ملت می فهمند شما دروغگو هستید.
انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark
 
 
{DOC_FEEDBACK_FORM}