کد مطلب: 58760
 
نماینده مردم سیستان و بلوچستان در مجلس خبرگان رهبری مطرح کرد؛
لزوم موضع گیری قاطع در قبال گستاخی نشریه فرانسوی/هتاکان به ساحت مقدس پیامبر اکرم(ص) دست نشانده صهیونیست ها هستند
مولوی نذیر احمد سلامی گفت: موضوع گیری قاطع و محکم در قبال هتاکی نشریه فرانسوی، وظیفه تمام مسلمانان جهان است.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۹ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۰۳
 
مولوی نذیر احمد سلامی  نماینده خبرگان در امور اهل سنت سیستان و بلوچستان در گفت و گو با زاهدنیوز، بیان کرد: هتاکی این نشریه فرانسوی به مقدسات مسلمانان پیش از این نیز سابقه داشته است، غربی ها هر از گاهی این حرکات سخیف را انجام می دهند و غیرت دینی مسلمانان را تحریک می کنند.

وی افزود: اقدام شرم آور این نشریه فرانسوی  در توهین به نبی مکرم اسلام(ص) محکوم است این حرکت مذبوحانه مورد تایید هیچ دین و آیینی نیست و حتی مسیحیت نیز این حرکت زشت را تایید نمی کند.

مولوی سلامی خاطرنشان کرد: هتاکان به ساحت مقدس پیامبر اکرم(ص) دست نشانده صهیونیست ها و استکبار جهانی هستند و در حقیقت سعی دارند با این اقدامات ذهن مسلمانان را از مسائل مهم جهان اسلام مانند موضوع فلسطین دور کنند.

وی تاکید کرد: موضع گیری قاطع و محکم در قبال این هتاکی نشریه فرانسوی، وظیفه تمام مسلمانان جهان است اگر پیش از این مواضع محکمی در قبال این قبیل اقدامات مذبوحانه غربی ها، اتخاذ می شد اکنون شاهد تکرار این گستاخی ها نبودیم.

وی اذعان کرد: همان طور که رهبر انقلاب نیز بیان کردند این دشمنی ها با دین اسلام از سیاست های ضد اسلامی صیهونیست ها نشات می گیرد ، آزادی بیان به معنای گستاخی و توهین به مقدسات سایر ادیان الهی نیست و این هتاکی طبق قوانین بین المللی محکوم است ، این آزادی بیان نیست بلکه دشمنی آشکار صهیونیست با دین اسلام است.


انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark
 
{DOC_FEEDBACK_FORM}