کد مطلب: 56690
 
مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان سیستان و بلوچستان خبر داد:
ورود پدربزرگ سیستان و بلوچستانی به مرحله‌ پایانی بیست‌ویکمین جشنواره‌ بین‌المللی قصه‌گویی
مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان سیستان و بلوچستان گفت: «علی نساج‌شهرکی» پدربزرگ سیستانی با هنرنمایی در مرحله‌ی استانی به بخش پایانی بیست‌ویکمین جشنواره‌ بین‌المللی قصه‌گویی راه یافت.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۱۴
 
معصومه هادی در گفت و گو با خبرنگار زاهدنیوز، افزود: در بخش پدربزرگ‌ها و مادربزرگ‌های مسابقه‌ ملی جشنواره‌ قصه‌گویی، از میان آثار رسیده به جشنواره، ۷۱ اثر پس از داوری استانی به دبیرخانه مرکزی معرفی شدند که از میان این آثار، 6 قصه‌گوی برتر به مرحله‌ نهایی بیست‌ویکمین جشنواره‌ بین‌المللی قصه‌گویی راه یافتند.
وی تصریح کرد:علی نساج‌شهرکی، پدربزرگ اهل شهرستان زهک و روستای «ملک حیدری» با قصه‌ «برزه‌گر و سالار» با هنرنمایی در مرحله‌ استانی و کشوری در کنار قصه‌گویانی از استان‌های کرمانشاه، کردستان، البرز، اردبیل و کرمان از ۲۶ تا ۲۹ آذرماه جاری در مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کشور بر روی صحنه می‌روند و ۳ نفر از این قصه‌گویان به عنوان قصه‌گوی برتر معرفی خواهند شد.
وی خاطرنشان کرد: بیست‌ویکمین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی به دبیری سروش صحت، در مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار می‌شود.
انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark
 
{DOC_FEEDBACK_FORM}