کد مطلب: 57040
 
از شایعه یا واقعیت عرضه گوشت یارانه ای به خانواده کارکنان فروشگاه رفاه زاهدان
در حالی برخی از شهروندان زاهدانی از توزیع بدون نوبت گوشت قرمز یارانه ای بین خانواده های کارکنان فروشگاه رفاه زاهدان خبر داده بودند که مسئول روابط عمومی این فروشگاه در سیستان و بلوچستان به بیان واقعیت این ماجرا پرداخت.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۰۰
 
به گزارش زاهدنیوز، در چند روز گذشته برخی از شهروندان زاهدانی در تماسهایی جداگانه از عرضه بدون نوبت گوشت قرمز یارانه ای در بین کارکنان و نیروهای فروشگاه رفاه زاهدان گلایه داشته و خواستار پیگیری صحت و سقم این موضوع شدند.

مسئول روابط عمومی فروشگاه رفاه سیستان و بلوچستان در گفت و گو با خبرنگاز زاهدنیوز، گفت: توزیع
هیچ گونه توزیع غیر متعارف و جدا از زمان توزیع به مردم به کارکنان و نیروهای فروشگاه رفاه زاهدان انجام نشده
گوشت قرمز یازانه ای براساس دستور العمل ارسالی از سوی سازمان جهادکشاورزی سیستان و بلوچستان در بین مردم انجام شده است.

سلطانی با بیان این مطلب که هیچ گونه توزیع غیر متعارف و جدا از زمان توزیع به مردم به کارکنان و نیروهای فروشگاه رفاه زاهدان انجام نشده،خاطر نشان کرد: 16 اسفندماه جاری محموله گوشت قرمز یارانه ای در فروشگاه رفاه زاهدان تخلیه و تا 20اسفندماه براساس دستور العمل ابلاغی، از ساعت14تا16 هر روز با ارائه حواله، توزیع شده است.

وی تاکید کرد: در حال پیگیری دریافت یک محموله جدید گوشت قرمز دیگر برای توزیع در زاهدان می باشیم و امیدواریم تاقبل از پایان امسال، این موضوع محقق شود.

وی گفت: در زمان تخلیه بار گوشت قرمز در فروشگاه رفاه و انجام اقدامات قانونی لازم، اطلاع رسانی لازم به مردم زاهدان در این زمینه انجام می شود.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark
 
{DOC_FEEDBACK_FORM}