کد مطلب: 57186
 
در پی گلایه نیروهای شرکتی بیمارستان میرجاوه مطرح شد؛
طرف حساب نیروهای شرکتی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی است/ پرداخت بدهی های بیمارستان میرجاوه با تخصیص بودجه
مدیر روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: طرف حساب نیروهای شرکتی بیمارستان میرجاوه، خود شرکت و اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی است.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۰۲
 
به گزارش زاهدنیوز، در هفته های اخیر گلایه های زیادی از سوی نیروهای شرکتی و ارائه دهنده خدمات و اقلام مورد نیاز بیمارستان میرجاوه به خبرنگار این پایگاه خبری انعکاس داده شده و در این راستا، بررسی و پیگیری این موضوع در دستور کار قرار گرفت.

مدیر روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی زاهدان در گفت و گو با خبرنگار زاهدنیوز، در این زمینه گفت: طرف حساب نیروهای شرکتی بیمارستان میرجاوه، خود شرکت و اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رابطه آنها به بیمارستان ارتباطی ندارد.

محمدهادی عباسی در گفت و گو با خبرنگار زاهدنیوز، افزود: اخراج، بدعهدی شرکت، پرداخت حقوق کارگران شرکت ها و غیره هیچ گونه ربطی به بیمارستان و یا دانشگاه علوم پزشکی زاهدان ندارد.

وی با اشاره به اینکه رابطه دانشگاه علوم پزشکی با شرکت ها رابطه خرید خدمات است، تاکید کرد: نیروهایی که مشکلی برایشان ایجاد شده، می توانند به اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی مراجعه کنند.

وی در خصوص طلب های برخی از مراکز خدماتی، عرضه کننده مواد غذایی و اقلام مورد نیاز بیمارستان میرجاوه، اضافه کرد: در حال حاضر همه ادارات و دستگاه های دولتی با توجه به مشکلات اقتصادی موجود در کشور و تحریم ها، دچار مشکل در حوزه پرداخت هزینه ها هستند.

وی ادامه داد: بدهی های بیمارستان ها و مراکز تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی زاهدان نیز با تخصیص اعتبارات و به تناوب پرداخت می شود.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark
 
 
{DOC_FEEDBACK_FORM}