کد مطلب: 56088
 
نماینده مردم خاش و میرجاوه در مجلس عنوان کرد؛
حماسه 9 دی عهدی دوباره با مقام معظم رهبری و آرمان های انقلاب بود/ قاطعیت و بصیرت رهبری و ولایت پذیری مردم بساط فتنه را برچید
نماینده خاش و میرجاوه در مجلس گفت: خروش مردم در 9 دی وحدت ملی مردم ایران را به رخ جهانیان کشید و امید و نشاطی تازه به جامعه بخشید.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۵ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۲۴
 
به گزارش زاهدنیوز، علی کرد در گفت و گو با حبرنگار لادیز اظهار کرد: 9دی روز بصیرت ملت بزرگ ایران و نشانه شعور سیاسی مردم و بیعتی مجدد با آرمان های انقلاب و مقام معظم رهبری بود، حماسه 9 دی فتنه را در نطفه خفه کرد و بیعتی دوباره با ولایت فقیه بود.
وی افزود: حماسه 9 دی مردم ایران در سال 88 توطئه ها و دسیسه های دشمنان انقلاب را نقش بر آب کرد و این حماسه تجدیدی عهدی دوباره با انقلاب اسلامی بود گویا انقلاب جانی تازه گرفت.
وی 9 دی را عهدی دوباره با مقام معظم رهبری و آرمان های انقلاب دانست و خاطرنشان کرد: دشمنان قصد داشتند از اختلافات ایجاد شده در کشور سوء استفاده کنند اما خروش مردم در 9 دی وحدت ملی مردم ایران را به رخ جهانیان کشید و امید و نشاطی تازه به جامعه بخشید.
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با بیان اینکه 9دی بیداری و بصیرت ملت ایران به دنیا نشان داد، خاطرنشان کرد: حماسه 9 دی به دشمنان انقلاب ثابت کرد که با توطئه و تحریم نمی توانند ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی را شکست دهند و مردم ایران با تبعیت از دستورات رهبر و مقتدای خویش در مقابل هردسیسه ای می ایستند، تمام آزادگان جهان از این خروش و ایستادگی ملت ایران جانی تازه گرفتند و اگر امروز به عنوان کشوری مقاوم در مقابل ابرقدرت ها ایستاده ایم و مدافعان اسلام در سوریه و عراق بساط داعش را برچیدند این مقاومت و ایثار برگرفته از همان ایستادگی ملت در 9 دی است.
وی با اشاره به نقش رهبر انقلاب در برچیدن بساط فتنه، اذعان کرد: رهبر انقلاب با سخنرانی ها و آگاهی دادن به ملت، توطئه های از پیش طراحی شده دشمنان را نقش بر آب کردند و ایشان با آگاهی دادن به ملت ایران اجازه ندادند که شکافی بین مردم ایجاد شود و قاطعیت ایشان در برابر برخی خواص بی بصیرت و دشمنان انقلاب بساط فتنه را برچید.
علی کرد تصریح کرد: حماسه 9دی هرگز از ذهن ملت ایران فراموش نخواهد شد،در جریان فتنه 88 با درایت رهبر انقلاب و رهنمودهای به موقع ایشان توانستیم از آزمون بزرگی سربلند بیرون بیاییم و ملت ایران با ولایت پذیری خود مشتی بزرگ بر دهان دشمنان کشور زدند.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark
 
 
{DOC_FEEDBACK_FORM}