کد مطلب: 56385
 
بر اثر وزش طوفان و گرد و خاک؛
104 نفر در سیستان روانه بیمارستان شدند
مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان از مراجعه 104 نفر از مردم منطقه سیستان به مراکز درمانی به دلیل مشکلات تنفسی ناشی از طوفان و گرد و خاک خبر داد.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۶ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۱۰
 
به گزارش زاهدنیوز، رضا اربابی در گفت و گو با خبرنگار عصرهامون در خصوص جزئیات خبر فوق اظهار کرد: بر اثر وزش طوفان و گرد و خاک در سیستان 104 نفر به دلیل عوارض تنفسی، چشمی و قلبی به مراکز درمانی، بیمارستان ها و پایگاه های اورژانس مراجعه کردند.
وی در تکمیل مطلب فوق بیان کرد: با توجه به خشک بودن تالاب هامون و در نتیجه بروز پدیده طوفان گرد و خاک همواره مردم منطقه به دلیل مشکلات مختلف که عمده ترین آنها تنفسی و چشمی است به مراکز بهداشتی درمانی و بیمارستان ها مراجعه می کنند.
مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری استان با اشاره به درمان سرپایی بسیاری ازمراجعه کنندگان به بیمارستان ها گفت: 19 نفر از این افراد در بیمارستان بستری شدند.
وی با بیان اینکه پایگاه های اورژانس در کنار مراکز بهداشتی درمانی و بیمارستان ها آماده ارائه خدمات به بیماران هستند، افزود: هم اینک تمام جاده های اصلی و فرعی منطقه باز و تردد در آنها با رعایت نکات ایمنی امکان پذیر است.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark
 
{DOC_FEEDBACK_FORM}