کد مطلب: 56141
 
شبکه های اجتماعی مجازی به ابزاری برای ترویج بدحجابی مبدل شده
امام جمعه اهل سنت میرجاوه گفت:گسترش بی حجابی سبب ترویج انواع فساد و بی بند و باری در جامعه است و گسترش بی بند و باری در بین نسل جوان خواسته و سیاست دشمنان نظام جمهوری اسلامی است اما زنان ما باید با تاسی از فاطمه الزهرا (س) بر حفظ حجاب تاکید و کید دشمنان را خنثی کنند.
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۴۸
 
به گزارش زاهدنیوز، مولوی عبدالرحیم ریگیان پور در گفت و گو با خبرنگار لادیز، اظهار کرد: رضاخان برای تبعیت از اوامر اربابان انگلیسی خود و با الگو برداری از فرهنگ غربی, دستور کشف حجاب در ایران را صادر کرد و برای ترویج فرهنگ منحط غربی چادر را از سر زنان ایرانی برداشت و پس از او فرزندش این سیاست را ادامه داد.
وی افزود: پس از پیروزی انقلاب اسلامی نیز دشمنان ملت ایران همواره به دنبال این هستند تا فرهنگ غنی اسلامی و حجاب را از زنان ما بگیرند و بی حجابی را در کشور گسترش دهند.
وی با بیان اینکه امروز فضای مجازی و شبکه های اجتماعی به ابزاری برای ترویج بدحجابی مبدل شده است، خاطرنشان کرد: دشمن آگاه است که با دور کردن مردم از فرهنگ غنی اسلامی و حجاب و عفاف می تواند به اهداف خود که همان تسلط بر ایران اسلامی و تضعیف کشور است، دست پیداکتند به همین دلیل از ابزارهای مختلف به خصوص فضای مجازی و ماهواره ها برای ترویج بی بند و باری و بدحجابی در کشور استفاده می کند تا زنان مسلمان را به بی حجابی سوق دهد و مسولان فرهنگی باید نظارت بیشتری به فضای مجازی داشته و مانع از نفوذ فرهنگی دشمنان شوند.
مولوی ریگیان پور تاکید کرد: گسترش بی حجابی سبب ترویج انواع فساد و بی بند و باری در جامعه است و گسترش بی بند و باری در بین نسل جوان خواسته و سیاست دشمنان نظام جمهوری اسلامی است اما زنان ما باید با تاسی از فاطمه الزهرا (س) بر حفظ حجاب تاکید و کید دشمنان را خنثی کنند.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark
 
{DOC_FEEDBACK_FORM}