کد مطلب: 35504
 
تامین هزینه‌های برگزاری مسابقات بین‌المللی ووشو در زاهدان نیاز به همکاری مسئولین دارد
رئیس هیئت ووشو سیستان و بلوچستان گفت: مسابقات ووشو غرب آسیا بهمن ماه امسال در زاهدان برگزار می‌شود که لازم است مسئولان در تامین هزینه‌‌های این مسابقات همکاری کنند.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۴ تير ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۰۱
 
عباس شیبک
عباس شیبک در گفت‌وگو با خبرنگار زاهدانه اظهار کرد: رقابتهای بین المللی غرب آسیا در رشته ووشو 19 تا 23 بهمن ماه امسال با حضور 13 کشور به میزبانی زاهدان برگزار می‌شود.

وی افزود: این رویداد در تاریخ ورزش سیستان و بلوچستان بی‌نظیر بوده و برای نخستین‌بار است که در این سطح مسابقات برگزار می‌کنیم و ما می توانیم با میزبانی این رقابتها افکار جهان را نسبت به استان سیستان و بلوچستان تغییر دهیم.

رئیس هیئت ووشو سیستان و بلوچستان ادامه داد: برای برگزاری این مسابقات با مشکلات مالی مواجه هستیم که دکتر کاشانی نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی طی چند روز اخیر با بازدید از سالن برگزاری مسابقات و دیدار با اعضای هیئت ووشو قول پیگیری و بررسی مشکلات را داده است.

وی بیان کرد: قرار است به زودی با حضور مسئولان شهرستان زاهدان جلسه شورای اداری برگزار و در زمینه مشکلات فرا روی برگزاری این مسابقات بحث و بررسی‌ شود.

شیبک اضافه کرد: برگزاری این مسابقات 250 تا 300 میلیون تومان هزینه درپی دارد که امیدواریم با حمایت مسئولان از منابع داخلی بتوانیم میزبان خوبی برای برگزاری این رقابت‌ها باشیم.

وی با تاکید بر اهمیت برگزاری این مسابقات در زاهدان گفت: پس از برگزاری این مسابقات می‌توانیم میزبان بازی‌های کشورهای همسایه باشیم و در برگزاری رقابت‌های بین‌الملی بیشتر مشارکت کنیم.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark
 
 
{DOC_FEEDBACK_FORM}